تبلیغات
صاحبان سبز - پروژه جدید عوامل آمریکا و صهیونیست برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی

صاحبان سبز
جنیفر رابین ،از وبلاگ نویسان محافظه کار  آمریکایی در گزارش منتشره در روزنامه واشنگتن پست نوشت: با توجه به بی اثر یا کم اثر بودن تحریم های غرب و اثرات مخرب تعامل با ایران باید از راه های دیگری به نبرد با ایران هسته ای آمد.

بنابر این گزارش،واشنگتن  پست می نویسد:ابتدا باید حمایت های مالی،فنی و کلامی بیشتری را از جریان فتنه به عمل آورد تا بارقه ای از امید برای تغییرات مثبت مورد نظر غرب در ایران ایجاد گردد.
دوم این که باید خرابکاری و جاسوسی را در برنامه های هسته ای ایران افزایش دهیم و از طریق صحنه سازی های مختلف چون ایجاد
تصادف های ساختگی دانشمندان هسته ای ایران را از بین برد یا خرابکاری بد افزاری انجام داد.

این روزنامه آمریکایی دیگر راهکار برای غلبه بر ایران  را  تمرکز بر مسئله حقوق بشر عنوان می دارد تا به این امید که جمهوری اسلامی را در تنگنا قرار دهد و می نویسد:این کار باعث می گردد تا به مشروعیت نظام لطمه وارد شده و جریان فتنه سوخته جان تازه ای بگیرد.ما باید بدانیم بهترین راه خلع سلاح ایران موضع گیری در زمینه حقوق بشر می باشد و در این راه اتحادیه اروپا و دیگر کشورها می توانند به ایران فشار وارد کنند.

نویسنده در وهله آخر حمله نظامی حساب شده به مراکز هسته ای ایران را عامل نهایی برای  تغییر تفکر جمهوری اسلامی ذکر می نماید.
گفتنی است در هفته گذشته نیز جمعی از تحلیلگران و دیپلمات های حاضر در یک اندیشکده آمریکایی همراهی بیشتر با جریان عقیم فتنه را تنها راه غلبه بر جمهوری اسلامی ایران عنوان داشته بودند.

به گزارش پایگاه خبری نیوزمکس،یوری لوبرانی،هشتاده و سه ساله  و آخرین سفیر رژیم صهیونیستی در ایران پیش از انقلاب که در نشست اندیشکده FDD حضور داشت، گفت: ما باید برای تغییر حکومت در ایران بر تلاش خود بیافزاییم  .باید به فتنه گران بگوییم که آن ها  دوستانی در خارج دارند و این کمک ها  و دوستی ها تنها از طریق ایالات متحده یا اروپا نیست .ما باید به مخالفان جمهوری اسلامی دل و جرات دهیم.باید به جریان سبز(فتنه) کمک بیشتری نماییم.

این دیپلمات کارکشته صهیونیستی سپس عنوان داشت : این تحریم ها ایران را از پای در نخواهد آورد.هدف ایران تنها مغلوب کردن اسراییل نیست بلکه جمهوری اسلامی در اصل در جهت به چالش در آوردن ارزش های غربی تلاش می نماید.لوبرانی در ادامه با هشدار به غرب محمود احمدی نژاد را سیاستمداری "باهوش" و "عاقل" خطاب نمود. 

جشنواره ملی عفاف و حجاب
خدای را سپاس كه توفیقمان داد تا شاهد برگزاری جشنواره ملی عفاف و حجاب باشیم. گستره ای كه در آن، اندیشمندان، هنرمندان و صاحبنظران این ملك، با علم آموخته در خدمت و ایمان اندوخته در مكنت، در هیات مفسران فرهنگ ناب اسلامی، كمر همت به تلطیف فضای معنوی جامعه بسته اند. این جشنواره بنا بر ضرورتی كه همان دغدغه شریف تمامی متعصبین فرهنگ ناب اسلامی است، بر پایه بكارگیری برآیند و منتج نظرات صیقل یافته نخبگان، هنرمندان و اساتید برجسته حوزه های علمیه و دانشگاههای سراسر كشور شكل گرفته و اجرا می گردد. باشد كه به قدر همتمان، جرعه نوش دریای بیكران ارادت به آموزه و سیره علمی و عملی معصومین (علیهما السلام) باشیم. ان شاء ا...

جشنواره ملی عفاف و حجاب با عنوان حدیث حیا، طراحی، برنامه ریزی و اجرا می گردد. حدیث حیا بازخوانی دوباره آموزه ها و سیره های علمی و عملی شرع مبین در حوزه عفاف و حجاب است. حدیث حیا نگاه آسیب شناسانه ای به وضعیت موجود عفاف و حجاب دارد. حدیث حیا واكاوی چرایی ها است. حدیث حیا بر آن است تا راه بنماید و راه بگشاید. حدیث حیا راوی همدلی و همراهی و هم قدمی و هم نفسی است. حدیث حیا ...

مقوله فرهنگ و زیر ساخت هایش ، همواره با نظرات متفاوت ، متضاد و گاه متنافرهمراه بوده است .
جهش تكنولوژیكی دهه های اخیر ، باعث بوجود آمدن دوره ای به نام عصر ارتباطات گشته كه از مهمترین شاخصه های شناخت و كار كرد عصر ارتباطات، تبدیل انسان مكانیكی به موجودی ماتریسی است .
اگر در دوره پیشین ، انسان به مثابه ماشینی در خدمت صاحبان صنایع ، جزیی از ابزار تولید محسوب می گردید، در عصر ارتباطات، این موجود مكانیكی با تغییر كاربری به داده پردازی ماتریسی، قابلیت برنامه ریزی شدن را پیدا نموده است، یعنی كاربران فرهنگی با تعاریف شاخصه های ارتباطی ، نهایت استفاده ابزاری و بازاری را از انسان مولود عصر جدید می نمایند. آنچه كه مسلم است هدف استعمارگر نوین تغییر پرچین جغرافیایی مرزهای یك ملت نیست، بلكه هدف فتح خاكریزهای فرهنگی ملت مورد تهاجم است در این كشاكش ، تعریف و استحكامات فرهنگی ملت مورد هجوم ، دستخوش تغییرات و دگرگونی هایی می گردد كه استعمارگر نوین بازار پرسودای خویش را بر اساس آن دكوربندی خواهد نمود. در این تقابل و آوردگاه چه بسیار مللی كه مرعوب این جنگ فرهنگ ستیز گشته، در هیات مردمانی مستاصل ، باب بازار فرهنگ و اقتصاد خویش را بر روی استعمارگران نوین گشوده دیده اند، و صد البته ملتی هم یافت می شود كه با تحكیم قالب های سترگ فرهنگی و ساخت ، ارائه و اشاعه فرهنگ مصرفی مورد نیاز جامعه مبتنی بر فرهنگ اصیل خویش، راه بر هر گونه تاراج و شبیخون سد كرده اند.
در این میان تكلیف ما چیست ؟ آنچه مبرهن است اگر می خواهیم وارد كننده نباشیم ، یا باید صادر كنیم یا به اندازه نیاز تولید. در مقوله فرهنگ نیز جز این نیست اولین

گام درك موقعیت معنایی و جایگاهی مولفه های فرهنگ و تفكیك آن از ناسره مشابه در سطح جامعه می باشد . واضح است فرهنگ مصرفی جامعه ایران ، فرهنگی است منتج از برآیند و صیقل خرده فرهنگ های بومی ساكن مناطق خاص جغرافیایی كه در نهایت پویایی فرهنگ ملی را رقم زده است . به طوری كه فرهنگ ملی از مشتركات تمامی خرده فرهنگهای بومی است . و آنچه كه انحصارا در اختیار ایشان قرار دارد ، عرفهایی قومی - منطقه ای است . چه آنكه یك عرف نیز در اثر تداول مصرف، قابلیت تبدیل به یك شاخصه فرهنگی را دارا می باشد .
فرهنگ مصرفی ملت ما ، تلفیق خوش تركیبی است از آموزه های دینی نو با شاخصه های تمدنی كهن. فرهنگی است كه ریشه در وحی دارد و آبشخور از كلام معصوم . این فرهنگ سابقه ای دارد برابر با قدمت تاریخ ، معنایی به زلالی اذان و قامتی به رعنایی مناره. فرهنگی كه در آن گرمی صدای موذن .تسخر زنان هرم آفتاب و پاك نهادی مردمانش جلای آئینه است . این فرهنگ مرعوب آسمان پلشت امواج متخاصم بشقاب ها نخواهد شد . صد البته به شرطی و شروطی . به شرط ساختنی نو و مشروط به پرداختنی نوین . به شرط صیقل داشته ها و مشروط به پرداختن اندوخته ها.به شرط تكیه بر اصالت ها، آموزه ها ، سیره ها و مشروط به انطباق كردار و منش با هنجارهای متعارف دین پسندانه، اگر دژخیمان متخاصم نقاب از چهره كریه دین و فرهنگ ستیزشان برافكنده اند ، ما چرا ردای فاخر توكل و توسل را بر قامت خویش موزون نسازیم .اگر زهرآبه های شوكران كردار فرهنگ نامتجانس ، در هیات سیلاب های ویرانگر به سوی تمامی جوامع اسلامی روان گشته اند، ما چرا از نفس قرآن و حدیث معصوم سدی آهنین نسازیم. بر ماست كه امروز، چونان میراث داران تمدنی پویا در سایه سار درخت پر ثمر اسلام ، كمر همت نبندیم جز به خدمت ، تا بر چكاد پاسگاه دین ، پاسداران فرهنگ اسلامی باشیم .
و این مهم جز با بازنگری صحیح آموزه ها ، انطباق داشته ها با وضعیت روز ، آسیب شناسی موضوعی، احصاء شاخصه های موثر و رائه راهكارهای مناسب و متناسب امكان پذیر نمی باشد .

از این روی جشنواره ملی عفاف و حجاب با عنوان حدیث حیا، طراحی، برنامه ریزی و اجرا می گردد. حدیث حیا بازخوانی دوباره آموزه ها و سیره های علمی و عملی شرع مبین در حوزه عفاف و حجاب است. حدیث حیا نگاه آسیب شناسانه ای به وضعیت موجود عفاف و حجاب دارد. حدیث حیا واكاوی چرایی ها است. حدیث حیا بر آن است تا راه بنماید و راه بگشاید. حدیث حیا راوی همدلی و همراهی و هم قدمی و هم نفسی است. حدیث حیا ...

- اركان

جهت هدایت و ایجاد انسجام در امور ستادی و اجرایی جشنواره، شورای سیاست گذاری، دبیر، كمیته علمی، دبیرخانه و ستاد اجرایی از اركان جشنواره به حساب می آیند.

الف: شورای سیاست گذاری
این شورا مركب از نمایندگان تام الاختیار دستگاههای ذیل می باشد :

1- وزارت كشور
2- سازمان صدا و سیما
3- شورای فرهنگی دفتر مقام معظم رهبری
4- نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها
5- وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
6- وزارت آموزش و پرورش
7- شورای سیاست گذاری ائمه جمعه
8- سازمان تبلیغات اسلامی
9- نیروی انتظامی
10- شورای فرهنگ عمومی
11- جهاد دانشگاهی
12- بسیج جامعه خواهران كشور
13- فراكسیون زنان مجلس شورای اسلامی
14- مركز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری
15- شورای فرهنگی اجتماعی زنان
16- وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

وظایف شورای سیاست گذاری

1- تدوین سیاست های كلان و اخذ تصمیمات محوری
2- تصویب آیین نامه ها و دستورالعمل ها
3- نظارت بر روند جشنواره
4- تصویب و تامین بودجه
5- پشتیبانی عوامل اجرایی از طریق نهاد های ذیربط
6- ایجاد هماهنگی میان نهادها و سازمان های ذیربط با دبیرخانه اجرایی

تبصره 1 : معاون محترم امور اجتماعی و فرهنگی وزارت كشور وظیفه ریاست شورای سیاست گذاری جشنواره را بر عهده دارند.
تبصره 2: رییس مركز اجتماعی وزارت كشور وظیفه دبیری جشنواره را بر عهده دارند.
تبصره 3: در صورت ضرورت با تایید ریاست شورا از نماینده تام الاختیار سایر دستگاهها و نهادها دعوت به عمل خواهد آمد..

ب – دبیر
دبیر جشنواره وظیفه اجرای مصوبات شورای سیاست گذاری و نظارت بر روند برگزاری جشنواره را بر عهده دارد.
دبیر جشنواره وظیفه راه اندازی دبیرخانه، معرفی اعضای پیشنهادی كمیته علمی به شورای سیاست گذاری و تشكیل ستاد اجرایی را بر عهده دارد.

ج – دبیرخانه
وظیفه ثبت مراسلات و مكاتبات و آثار ارسالی به جشنواره را بر عهده دارد. تمامی آئین نامه ها ، دستورالعمل ها، احكام ، ابلاغیات و مكاتبات از طریق دبیرخانه جشنواره تهیه و ارسال می گردد. ثبت و ابلاغ تمامی نامه های ارسالی به جشنواره بر عهده دبیرخانه ستاد می باشد . تمامی آثار ارسالی در دبیرخانه ثبت و به كمیته های مربوطه تخویل داده خواهد شد.

د- كمیته علمی
وظیفه این كمیته ایجاد كارگروههای تخصصی بخش علمی جشنواره، احصاء و جمع آوری آثاری كه توسط فراخوان به دبیر خانه جشنواره ارسال نگردیده اند، تشكیل هیات های داوری آثار علمی، تصحیح متون كتب جشنواره، نظارت بر روند محتوایی جشنواره و ... می باشد. اعضای این كمیته توسط دبیر به شورای سیاست گذاری معرفی می شوند.

ه – كمیته هنری
وظیفه این كمیته ایجاد كارگروههای تخصصی بخش های هنری و ادبی جشنواره، احصاء و جمع آوری آثاری كه توسط فراخوان به دبیر خانه جشنواره ارسال نگردیده اند، تشكیل هیات های داوری آثار هنری و ادبی، استخراج محتوای كتب هنری جشنواره، نظارت بر روند هنری جشنواره و ... می باشد. اعضای این كمیته توسط دبیر به شورای سیاست گذاری معرفی می شوند.

و – ستاد اجرایی

این ستاد زیر نظر دبیر وظیفه اجراییات جشنواره را بر عهده دارد.

ساختار این ستاد بدین گونه تعریف می گردد:

1- مدیر اجرایی
پیگیری و اجرایی نمودن تمامی آئین نامه ها ، دستورالعمل ها و تصمیم گیریهای ستاد بر عهده مدیر اجرایی ستاد می باشد . تشكیل كمیته ها و واحدها ، نظارت بر كار كمیته ها و واحدها ، ایجاد هماهنگی ، بین كمیته ها و واحدها از وظایف مدیر اجرایی ( با همكاری و نظر دبیر) ستاد می باشد . برگزاری جلسات منظم ، ارائه گزارش به دبیر و اجرای تصمیمات شورای سیاست گذاری بر عهده مدیر اجرایی می باشد .

2- واحد تبلیغات و انتشارات

تهیه و تولید تمامی اقلام تبلیغاتی و انتشاراتی ستاد ، اعم از CD ، بروشور ، كتاب ، بنر و ... بر عهده كمیته تبلیغات و انتشارات جشنواره می باشد . تهیه و تامین محتوای ، صفحه آرایی ، صفحه بندی ، گرافیك و ... اقلام انتشاراتی بر عهده كمیته تبلیغاتی و انتشارات می باشد .

3- واحد اجرایی و پشتیبانی

وظیفه پشتیبانی سخت افزاری و تامین نیازهای ستادی كمیته های ستاد بر عهده كمیته اجرایی و پشتیبانی قرار دارد . اجرای برپایی جشنواره اعم از تمامی هماهنگی های اجرایی و پشتیبانی عوامل بر عهده كمیته اجرایی و پشتیبانی ستاد می باشد.

4- واحد هنری

كمیته هنری وظیفه ساخت تیزر، گزارش تصویری، عكاسی، دكور بندی، كنداكتور و كارگردانی مراسم پایانی، نویسندگی متون جشنواره و ... را زیر نظر مدیر اجرایی بر عهده دارد.

5- واحد روابط عمومی

كمیته روابط عمومی وظیفه اطلاع رسانی تمامی امور جشنواره به عموم و شركت كنندگان برگزاری كنفراس های خبری و میزگردهای مطبوعاتی، انجام تمامی امور مربوط به مدعوین ویژه اعم از اطلاع رسانی، دعوت و ... را برعهده دارد. 

دانشجویان مصدوم انگلیس از ترس‌ به بیمارستان مراجعه نمی‌کنند"مسعود شجره"، رییس کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس در این باره که گفته می‌شود شمار زیادی از دانشجویان مصدوم توسط پلیس انگلیس در جریان تظاهرات اخیر از ترس بازداشت به مراکز درمانی مراجعه نمی‌کنند، گفت: پلیس انگلیس در تظاهرات و تجمع‌های پیش از این نیز اینگونه رفتار می‌کرده و موجب هراس مردم می‌شده است.
وی افزود: بنابر‌این در تظاهرات پنجشنبه گذشته در لندن نیز شمار زیادی از دانشجویان مجروح و مصدوم شدند اما از بیم بازداشت به مراکز درمانی مراجعه نمی‌کنند.
بر اساس آمارهای رسمی اعلام شده از سوی پلیس لندن، در جریان تظاهرات بزرگ ضد دولتی دانشجویان پنجشنبه گذشته، 55 تن مجروح و 34 تن دیگر نیز دستگیر شدند.
شجره در گفتگو با ایرنا پیرامون اقدامات کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس برای کمک به دانشجویان گفت: ما اعلام می‌کنیم هر یک از دانشجویان معترض که در زمینه‌های قضایی از جمله پیدا کردن وکیل و ... نیاز به مشورت و کمک داشته باشند، به عنوان یک سازمان حقوق بشری غیردولتی آماده همکاری هستیم تا از حقوق قانونی آنان دفاع کنیم.|
 

شکنجه افراد در اردوگاه اشرف/ منافقین همکار گروههای تروریستی عراقی


یک عضو ناراضی منافقین پس از جدا شدن از این گروهک با تاکید بر اینکه تصمیم به افشاگری و بازگشت به ایران گرفته است، از تجاوزات و شکنجه های افراد توسط این گروهک در اردوگاه اشرف خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، "مکی رفیعی" عضو جدا شده از گروهک منافقین در اردوگاه اشرف در گفتگو با روزنامه الصباح اظهار داشت: من توانستم از زندان اردوگاه اشرف در منطقه العظیم شمالی گریخته و خود را تسلیم نیروهای امنیتی عراق کنم.

وی تاکید کرد: من در مدت 15 سالی که از سوی سران مجاهدین خلق (گروهک منافقین) در بازداشت بسر می بردم تحت شدیدترین انواع شکنجه قرار گرفتم.

مکی رفیعی خاطرنشان کرد: من به همراه برخی دیگر از اعضای مجاهدین خلق در راستای انجام فعالیت های سیاسی از پاریس وارد اراضی عراق شدیم، اما تمامی این تلاشها با تجاوزات اداره کنندگان اردوگاه اشرف علیه اعضای گروهک شکست خورده باقی ماند.

این عضو جدا شده از گروهک منافقین در ادامه با اشاره به اینکه پیش از این دو دعوتنامه از سوی سازمان ملل در زمینه مهاجرت به اروپا و یا بازگشت به ایران دریافت کرده است، افزود: تصمیم گرفتم به موطن خود بازگشته و جنایات این سازمان را افشا کنم.

وی همچنین از حضور خود در تظاهرات دو روز پیش خانواده های ایرانی بر علیه گروهک منافقین در نزدیکی اردوگاه اشرف خبر داد. دو روز پیش 20 خانواده که از ایران به عراق (استان دیالی) آمده بودند در تظاهراتی مسالمت آمیز خواستار پیگیری سرنوشت فرزندانشان توسط دولت عراق و دخالت آنها برای آزادی آنها شده بودند تا مقدمات بازگشت فرزندانشان به ایران فراهم شود.

از سوی دیگر، "دلیر حسن سایه" از اعضای کمیته امنیتی استانداری دیالی در گفتگو با الصباح از پشتیبانی گروهک منافقین از گروههای مسلح و دست داشتن آنها در انفجارهای این استان خبر داد.

وی تاکید کرد: کمیته امنیتی ادله و مدارکی را در اختیار دارد که در آن حمایت مالی اعضای این گروهک از گروههای تروریستی، دست داشتن در خشونتها و تلاش برای شعله ور کردن آتش تنش های مذهبی مشخص است.

عضو کمیته امنیتی استانداری دیالی از پارلمان و دولت عراق تقاضا کرد که این گروهک را از عراق اخراج کنند. 

سازمان سیا به ما گفته بود تقلب شده!
موسوی پس از 20 سال حاشیه گزینی و تنزه طلبی سوال برانگیز به بهانه انتخابات ریاست جمهوری به عرصه بازگشت و تقلب در انتخابات را بهانه ای برای اجرای پروژه آشوب و كودتای مخملی قرار داد بی آن كه طی 18 ماه گذشته كوچك ترین سندی برای ادعای تقلب ارائه كند.

مهره آلت دست سرویس های جاسوسی بیگانه در فتنه 88 بالاخره سند تقلب در انتخابات را پیدا كرد!

هامون نیوز به نقل از صراط: موسوی پس از 20 سال حاشیه گزینی و تنزه طلبی سوال برانگیز به بهانه انتخابات ریاست جمهوری به عرصه بازگشت و تقلب در انتخابات را بهانه ای برای اجرای پروژه آشوب و كودتای مخملی قرار داد بی آن كه طی 18 ماه گذشته كوچك ترین سندی برای ادعای تقلب ارائه كند. وی با این حال اخیراً با استناد به پروژه مشكوك ویكی لیكس مدعی شد كه این اسناد نشان می دهد در انتخابات تقلب شده است.
موسوی در گفت وگویی كه سایت وی منتشر كرده در ارزیابی اسناد ویكی لیكس و اینكه چه آثاری می تواند داشته باشد گفت: سندهای مربوط به تقلب انتخاباتی بسیار قابل توجه است به ویژه آنجا كه اشاره می شود اصولا رأی ها شمرده نشده است، یعنی همان كودتای انتخاباتی. شما اگر به مصاحبه برادر گرامی «محتشمی پور» كه چند روز پس از انتخابات صورت گرفت مراجعه كنید خواهید دید كه به همین مسئله تلویحاً اشاره می كند.

ادعای اخیر موسوی مستند به ادعای ویكی لیكس، و آن هم مستند به ادعای سفارت آمریكا در عشق آباد است كه بی هیچ سند و مدركی ادعا می كند موسوی 26 میلیون و كروبی 12 میلیون رأی (مجموعاً 38 میلیون رأی!! از مجموع حدود 40 میلیون رأی) را به دست آورده اند! موسوی در این استناد به پروژه آمریكایی ها توضیح نداده كه حتی اگر ادعای ویكی لیكس اصالت هم داشته و مربوط به سفارت آمریكا باشد، دیپلمات آمریكایی در عشق آباد چگونه آرای وی و كروبی را شمرده و آمار كذایی را به دست آورده است! الا اینكه تصور كنیم اساساً سند «عشق آبادی»! برای درآوردن امثال موسوی و كروبی از چاه خود ساخته بوده است.

نكته بامزه دیگر در مصاحبه موسوی كه هماهنگی و اطاعت كامل وی از پروژه های جنگ روانی سرویس جاسوسی آمریكا را بیشتر نشان می دهد، همزبانی موسوی با كسانی چون هیلاری كلینتون و رابرت گیتس در القای «ماجراجویی، ضعف و انزوای ایران در منطقه»! است یعنی همان سناریویی كه آمریكایی ها تلاش می كنند به جبران شكست های زنجیره ای از ایران به اجرا بگذارند و شكست واقعی را با توهم پراكنی جبران كنند.

به ادبیات آمریكایی موسوی دقت كنید: اسناد منتشره، وضعیت شكننده ما را در منطقه به خوبی نشان می دهند، وضعیتی كه خودمان به آن دامن زده ایم به جای هفت مرتبه به نیویورك رفتن اگر روی كشورهای همسایه بیشتر سرمایه گذاری می كردند، بیشتر نتیجه می گرفتند. وحشت پراكنی و سخنان بدون حساب و ضعف مفرط دیپلماسی و نمایش افراطی قدرت نظامی منجر به آن شده كه با خیال پردازی از ایجاد ارتباط سازنده با كشورهای منطقه غافل شده اند و عملاً یك متحد واقعی در كشورهای همسایه نداریم.

این مهره ورشكسته و عنود البته ترجیح داد به دلایل كاملا روشن، به روی كار آمدن متحدان جمهوری اسلامی ایران در عراق یا استقبال تاریخی مردم و مقامات لبنان از رئیس جمهور كشورمان اشاره ای نكند همچنان كه به هنگام سفر رئیس جمهور به قطر و حضور در نشست كشورهای خلیج فارس هم همین فتنه گران سیاسی داخلی علیه سفر اعتمادساز مذكور موضع گرفتند! درباره 7سفر نیویورك نیز باید یادآور شد كه 6سفر از 7 سفر برای شركت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل با حضور سران كشورها بوده كه به اعتراف دشمنان و دوستان، سفرهایی جریان ساز بوده است و سفر هفتم نیز مربوط به حضور رئیس جمهور در اجلاس بازنگری ان پی تی است كه دیپلماسی موفق ایران، آمریكا و رژیم صهیونیستی را به انزوا برد و اولین بار بیانیه علیه برنامه هسته ای اسرائیل صادر شد.

موسوی در این مصاحبه همچنین به شیوه ای ناشیانه و با فرار به جلو گفته است «جریان حاكم 20 سال برای یكدست كردن كشور طراحی كرده بود. اقتدار گرایان به دنبال حذف همه فضا از منتقدین و معترضین بودند» وی ادعا كرده كه «بنده فقط یكی از سنگ های سر راه بودم و بعد از انتخابات 2 ماه طول كشید بنده اعتقاد پیدا كنم مناظره كذایی نه برای از بین بردن بنده یا آقای كروبی بلكه برای تصفیه حساب كامل با همه نیروهای رقیب و یكدست كردن كشور بوده است.

این اظهارات در حالی است كه با وجود شناخت مسئولان از جریان های مدیریت كننده موسوی و كروبی، به این دو عنصر كوك شده و گروهك ها و بیگانگان اجازه حضور در رقابت های سیاسی داده شد؛ اتفاقی كه در هیچ یك از نظام های سیاسی دنیا سابقه ندارد. موسوی البته به خیال خود با زرنگی تلاش كرده از پاسخ به سوال اصلی بگریزد و آن اینكه، با چه توجیهی تبدیل به اسم رمز و مجری پروژه كودتای مخملی سرویس های جاسوسی سیا، ام آی6 و موساد شد و پذیرفت در كنار دامن زدن به آشوب، فضای حمایت از آمریكا و رژیم صهیونیستی را در روز قدس و 13 آبان 88 فراهم كند و پس از آن نیز بستر هتاكی علیه حضرت امام خمینی و میراث بزرگ ایشان (جمهوری اسلامی و قانون اساسی و ولایت فقیه) را مهیا سازد؟! و با چه محاسبه ای سران آمریكا و رژیم صهیونیستی و انگلیس از خیانت های وی به كشور و ملت و نظام به طور صریح حمایت كردند؟!

موسوی در حالی كه بانی حاشیه سازی در روز قدس سال گذشته- به همراه كروبی- و سر دادن شعار نه غزه نه لبنان بود، اكنون در مصاحبه خود ادعا می كند «ترورهای اخیر دانشمندان هسته ای به خوبی نشان می دهد حمایت ما از ملت فلسطین و لبنان غیر از جنبه های اخلاقی تا چه اندازه در جهت منافع ملی ماست».

برخلاف این ادعا، موسوی مكرراً و از جمله در تبلیغات انتخاباتی سیاست جمهوری اسلامی در حمایت از لبنان و فلسطین را تخطئه می كرد و پر هزینه و ماجراجویانه می خواند اما با مشاهده استقبال گرم مردم لبنان از دكتر احمدی نژاد، جواب خود را گرفت.

یادآور می شود هرگاه مقامات آمریكایی به ویژه وزیران خارجه و دفاع، و رئیس سازمان سیا به جنگ روانی و راه اندازی موج تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی نیاز پیدا می كنند، تصادفاً موسوی و عناصر همسو با وی با چند روز فاصله دست به كار می شوند و همان تبلیغات آمریكایی را تكرار می كنند! كه در ماجرای تحریم ها علیه ایران و صدور قطعنامه 1929 با تخطئه سیاست خارجه ایران و پروژه ویكی لیكس و... بارها نمود پیدا كرده است.

نظرات() 
Why does it hurt right above my heel?
جمعه 17 شهریور 1396 03:36 ب.ظ
I believe that is among the most important information for
me. And i am happy reading your article. However wanna remark on some normal
things, The web site style is perfect, the articles is in point of fact
great : D. Excellent job, cheers
humdrumpreview562.jimdo.com
سه شنبه 2 خرداد 1396 07:10 ق.ظ
I blog quite often and I seriously appreciate your information. The article has really peaked my interest.
I will bookmark your blog and keep checking for new details about once per
week. I subscribed to your RSS feed too.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :