تبلیغات
صاحبان سبز - موسوی و کروبی چه چیزی را سانسور کردند؟

صاحبان سبز

دوشنبه 11 مرداد 1389

موسوی و کروبی چه چیزی را سانسور کردند؟

نویسنده:   

میرحسین موسوی و مهدی کروبی که روز گذشته با یکدیگر ملاقات کردند ،تصمیم به سانسور بخش هایی از محورهای گفتگوی خود گرفتند.

،در حالی که سایت های متعلق به این دو کاندیدای شکست خورده دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به طرح مواردی ازدیدار روزگذشته این دو فرد پرداخته بودند اما اخباردریافتی از طرح مواردی دیگر و توافق موسوی و کروبی برای عدم انتشار آن ها حکایت دارد.

گفته می شود در این دیدار که که ساعت 9 و 30 دقیقه روزگذشته به میزبانی مهدی کروبی برگزار شده بود، میرحسین موسوی در این دیدارمطالبی را درخصوص شرایط زمان جنگ عنوان کرده است.

وی ضمن گلایه شدید ازبرخی شخصیت های سیاسی از جمله کسی که وی حمایت او را از خود درانتخابات افتخار خویش اعلام کرده بود، گفته است: این‌ها به هیچ کس رحم نمی‌کنند و به دنبال آن هستند که اشتباهات خود را درباره مدیریت جنگ را به گردن دیگران بیاندازند.

موسوی می‌افزاید: همه می دانند که یکی از علل ناکارآمدی جنگ نحوه اداره شخص آقای «...» بوده است.اشتباهات وی بود که نمی‌توانست جنگ را به خوبی اداره کند، ضمن اینکه وی مقداری هم ترسو بود.

میرحسین در ادامه ضمن ارائه آمار و ارقامی متناقض تصریح می‌کند که از 6 میلیارد دلار درآمدی که داشتیم 4 میلیارد آن هزینه جنگ می شد؛ اما امروز مدعی‌اند که ما کمکی برای اداره جنگ نمی‌کردیم.

موسوی در بخش دیگری از سخنانش تاکید می‌کند که من حرف‌های زیادی برای گفتن درباره جنگ دارم اما صبر می‌کنم تا اینها هرچه دارند رو کنند و ببینم تا کجا پیش می‌روند آن وقت ناگفته‌های خود درباه جنگ را رو می‌کنم.

در ادامه این جلسه، هم چنین درباره سخنان اخیر آیت الله جنتی مبنی بر کمک میلیاردی آمریکا به سران فتنه مباحثی بین طرفین عنوان می‌شود و کروبی می‌گوید: این پولها را که من و شما نگرفته‌ایم؛ پس حتما «...»،«...» گرفته‌اند.

کروبی ادامه می‌دهد سران فتنه که فقط ما نیستیم «...»،«...»هم هستند.
گفتنی است، در این جلس


          

   
تدریس روش‌های ترور وخرابکاری در ایران!
   
تدریس روش‌های ترور وخرابکاری در ایران!
در حالی که برخی از نشریات غربی مدعی همکاری میان ایران، القاعده و دیگر گروه های افراطی سنی هستند، از پاکستان خبر می رسد که مهمترین درس طلاب برخی از حوزه های پاکستان که با گروه طالبان مرتبطند این است: خرابکاری در ایران.
در حالی که برخی از نشریات غربی مدعی همکاری میان ایران، القاعده و دیگر گروه های افراطی سنی هستند، از پاکستان خبر می رسد که مهمترین درس طلاب برخی از حوزه های پاکستان که با گروه طالبان مرتبطند این است: خرابکاری در ایران.تدریس روش‌های ترور در ایران در مدارس علمیه طالبان

هر چند آموزش تروریست در حوزه های علمیه وهابیون، سابقه چندین ساله ای دارد و موضوع تازه ای نیست، اما تاکنون این مهم توسط گروهک ریگی و جندالشیطان صورت می گرفت که با کشته شدن وی و اختلاف در میان اعضای این گروه، طالبان یکبار دیگر در این زمینه پرچمدار شده! و طلاب مدارس دینی تحت نظر خود را برای خرابکاری در ایران و دیگر کشورهای منطقه نظیر عراق و افغانستان آموزش می دهد.
 

         

   
دیدار یك فتنه گر با شاه سعودی؛شاهدی بر خبر آیت الله جنتی
   
دیدار یك فتنه گر با شاه سعودی؛شاهدی بر خبر آیت الله جنتی
اظهارات اخیر آیت الله جنتی درباره كمك مالی آمریكا به سران فتنه به واسطه رژیم سعودی بار دیگر پرونده این ارتباط كثیف را گشود.
كمك مالی یك میلیاردی به سران فتنه به واسطه سعودی ها در حالی منتشر می شود كه رژیم سعودی طی ماههای اخیر ضمن تشدید مراودات با آمریكا و رژیم صهیونیستی، مواضع ضد ایرانی را نیز شدت بخشیده است.
رژیم سعودی اخیرا در ریاض میزبان رئیس سازمان جاسوسی موساد بود. ملك عبدالله دو سال پیش به بهانه سفر به نیویورك هم با شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی ملاقات كرد. او پس از زدن جام شراب به جام بوش در آن سال، ملاقات و قرار و مدارهایی با باراك اوباما داشت. ملك عبدالله در جریان حمله سبعانه رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان و نوار غزه در جنگ های 33 و 22روزه هم حمایت های بی سابقه ای را نسبت به جنایتكاران صهیونیست انجام داد.
آنچه در این میان بیش از هر چیز خودنمایی می كند سفر اواخر اردیبهشت سال گذشته (یك ماه قبل از انتخابات) یكی از سران فتنه به عربستان و ملاقات وی با ملك عبدالله به بهانه شركت در نشست مجمع شورای تعامل و تفاهم جهانی است. این نشست به مدت 3 روز برگزار شد و چهره سیاسی مذكور را شماری از اصلاح طلبان و از جمله برخی اعضای بنیاد باران همراهی می كردند.
روزنامه فرانسوی فیگارو ماه گذشته اظهارات شاه عربستان را منتشر كرد كه گفته بود ایران به همراه اسرائیل شایستگی موجودیت ندارد. فیگارو در گزارش خود همچنین می نویسد «ملك عبدالله در دیدار با وزیر دفاع فرانسه بسیار از ایران خشمگین و نگران بود.» البته سخنان گزاف ملك عبدالله چند روز بعد از قول یك مقام سعودی فاقد نام! و نه به صورت رسمی و مشخص تكذیب شد اما آنچه قابل تكذیب نیست حمایت همزمان رژیم سعودی، از جنایتكاران صهیونیست و تروریست های سلفی و وهابی و نظایر آنها (نظیر گروهك ریگی) و نقش آفرینی منفی علیه امنیت كشورهایی چون عراق و لبنان و فلسطین است همچنین كه ملاقات سال گذشته یكی از سران فتنه با شاه عربستان قابل كتمان نیست.


         

   
انگلیس:بورسیه ندا آقاسلطان را بردارید
   
انگلیس:بورسیه ندا آقاسلطان را بردارید
این نامه در خصوص علت درخواست لغو این بورسیه می‌افزاید: دولت ایران تصور می کند که این بورسیه بنا بر خواست دولت انگلستان ایجاد شده و دولت انگلستان حامی این موضوع است.

مخاطب نامه پرفسور "پل مادن" است که در جواب نامه وزارت خارجه انگلستان اعلام کرده که این موضوع برای دانشگاه بسیار اهمیت دارد زیرا دانشگاه آکسفورد از رقابت با دانشگاه‌های دیگر در انگلستان عقب افتاده است.

مادن ادامه داده است این اقدام که توسط دو تن از سرمایه داران ایرانی انجام شده است و هزینه تحصیل شش دانشجو را برای اعطای بورسیه به آنها پذیرفته اند كه مطابق قوانین پذیرش بورسیه دانشجویان آن دانشگاه است.

وی در جواب گفته است به‌دلیل آنکه مبالغ اخذ شده برای تأسیس بورسیه مطابق قوانین داخلی پذیرش بورسیه دانشگاه است، نمی توانند مبالغ اخذ شده را به صاحبان آن پرداخت كنند و همچنین نمی توانند از قوانین داخلی دانشگاه تبعییت نكنند.

بورس تحصیلی موسوم به ندا آقا سلطان سال گذشته پس از ناآرامی‌های آشوبگران در دانشگاه آكسفورد انگلیس به تصویب رسید.

در عین حال، دولت انگلستان كه دخالت‌های آشكاری در حوادث پس از انتخابات داشت و حتی یكی از كارمندان ایرانی آن در جریان دادگاه‌های سال گذشته محاكمه شد، تلاش دارد، آثار دخالت‌های خود را در تاریخ كمرنگ كند و به‌نظر می‌رسد این نامه نیز با همین هدف و كاستن از تبعات گستاخی‌های دولت لندن در افكار عمومی نگاشته شده است.

         

   
بی بی سی فارسی سریال پخش می كند
   
بی بی سی فارسی سریال پخش می كند
به گزارش خبرنگار سیاسی مشرق، شبکه بی بی سی که تمام تمرکز خود را در سال گذشته بر زنده نگه داشتن جریان فتنه در داخل ایران متمرکز کرده بود پس از آگاهی از ریزش مخاطب و بی علاقه بودن مخاطبان به اینگونه برنامه ها در رویکردی جدید و بی سابقه در نظر دارد سریال های تلویزیونی را دوبله فارسی کرده و پخش کند.
افشین مبصر، سردبیر بخش فیلم‌های مستند خارجی بی‌بی‌سی فارسی در تازه ترین نوشته خود در وبلاگ سردبیران بی بی سی نوشت:"ما مشغول مطالعه درباره خریدن سریال هایی هستیم و سعی داریم ساعت پخش مناسبی برای آن دسته از سریالهائی که قابل دوبله کردن هستند و بودجه مناسب برای تهیه آنها دست و پا کنیم. از بینندگان علاقمند تقاضا دارم که نظر خودشان را درباره این برنامه ها، نوع سریال های مورد علاقه شان و حتی اگر ممکن باشد نام این سریال ها با ما در میان بگذارند تا ما از داخل سریال های بی بی سی برنامه های مورد علاقه شان یا نزدیک ترین به آنها را تهیه کنیم."
رویکرد جدید بی بی سی فارسی در حالی است که شبکه های خبری در دنیا سریال پخش نمی کنند و این سنت شکنی از بحران مخاطب و تلاش این شبکه برای ایجاد جذابیت درخارج از محدوده تعریف شده حکایت می کند.
 
         

   
فروشندگان زن داروخانه ها در نقش مانكن
   
فروشندگان زن داروخانه ها در نقش مانكن
علی كائیدی در گفت‌وگو با خبرنگار زنان باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینكه در حال حاضر به پوشش كاركنان در اماكن عمومی توجهی نمی‌شود، گفت:‌ تنوع در نوع پوشش باید بر اساس حدودی باشد كه در قرآن برای حجاب زنان معین شده است.

كائیدی در نظر گرفتن حدود شرعی و دینی در لباس و نوع پوشش كارمندان زن و حتی مرد را امری ضروری دانست و بیان كرد: برخی كارمندان و پرسنل ادارات و مؤسسات دولتی پوشش اسلامی و مناسبی ندارند.

وی به برخی بدحجابی‌های زنان شاغل در داروخانه‌ها و مراكز بهداشتی و درمانی اشاره كرد و‌ ادامه داد: بعضاً مشاهده می‌شود در داروخانه‌ها از زنانی با ظاهر مانكن استفاده می‌كنند؛ در اینگونه اماكن دیده شده بسیاری از دختران با انواع آرایش‌ها مشغول به كار هستند.

عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت:‌ نوع پوشش برخی زنان در ادارات و شركت‌های هواپیمایی از مرز بدحجابی و بی‌حجابی گذشته است‌؛ هرچند كه قوانین و مقررات در هر اداره و سازمان متفاوت است ولی باید حدود شرع در همه اماكن رعایت شود؛ در بعضی از موارد وقتی وارد برخی شركت‌های خصوصی یا دولتی می‌شوید برخی زنان با ظاهری نامناسب در محیط كار خود فعالیت می‌كنند.

وی در خصوص اهمیت اجرای طرح عفاف و حجاب در سلامت جامعه تصریح كرد: اگر ادارات و سازمان‌ها‌ی دولتی عفاف و حجاب را رعایت كنند، این عمل می‌تواند در برقراری عفاف و حجاب در سطح جامعه تأثیر فراوان داشته باشد.

كائیدی عملكرد نظام بهداشت و درمان در جلوگیری از بی‌حجابی در سطح بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها را مؤثر عنوان كرد و افزود: نظام بهداشت و درمان كشور می‌تواند در این زمینه تلاش و سعی بیشتری داشته باشد.

عضو كمیسیون بهداشت مجلس، قانون‌مند شدن عفاف و حجاب را محدودیت ندانست و آن را زمینه‌ای برای رشد فعالیت‌های اجتماعی خواند و افزود: نظام و حكومت اسلامی برای اجرای طرح عفاف و حجاب اعتقاد به زور و جبر ندارد.

كائیدی وجود برخی بدحجابی‌ها در شركت‌های هواپیمایی و خصوصی را مغایر با قوانین عنوان كرد و گفت: با توجه به اینكه شركت‌های خصوصی و هواپیمایی دارای مجوز كار هستند، باید به اجرای تمام مواد قانون پایبند باشند.

عضو كمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینكه در تمام ادارات،‌ برای اجرای عفاف و حجاب قوانین و مقرارتی وجود دارد، گفت: در زمینه عفاف و حجاب در تمام ادارات قانون وجود دارد ولی مشاهده می‌شود كه این قوانین اجرا نمی‌شود.

وی با بیان اینكه هم‌اكنون عفاف و حجاب مطالبه‌ همه مردم جامعه است و افزود: هم‌اكنون مراجع، روحانیت، خانواده شهدا، مردم متدین، دانشجویان انقلابی و دینی اصرار به اجرای قانون عفاف و حجاب دارند.

عضو كمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینكه عده‌ای با در پیش رو گرفتن پروژه ضد دولتی تنها دولت را برای اجرای طرح عفاف و حجاب موظف می‌دانند، گفت: فعالیت در زمینه عفاف و حجاب نیاز به اقدامات فرهنگی دارد و تنها از عهده دولت بر‌نمی‌آید، دولت هم به عنوان مجری می‌تواند گوشه‌ای از این اقدامات را انجام دهد و همه در برابر گسترش آموزه‌های دینی موظف هستند.

         

   
راه اندازی ستاد انتخاباتی اصولگرایان منحرف
   
راه اندازی ستاد انتخاباتی اصولگرایان منحرف
جریان انحرافی اصولگرایان كه در بخشی از فعالیت های خود دارای مماس با اصلاح طلبان و نیروهای تكنوكرات می باشد، مدت دو ماه است كه ستادهای انتخاباتی خود را برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تشكیل داده است.
دیدارهای منظم و نوبه‌ای با اصناف و اقشار مختلف، حل معضلات و شخصی چهره های سیاسی،فرهنگی ،اجتماعی،تلاش برای دیدار با بدنه برخی نهادها،مذاكره با برخی ایرانیان خارج از كشور و...از سوی كاندیدای این جریان انحرافی اصولگرایان از جمله محورهایی است كه هم اكنون در حال انجام و پی گیری است.
گفتنی است در انحرافی بودن این جریان ذكر همین نكته كافی است كه این جریان در حالی كه قریب به سه سال به انتخابات ریاست جمهوری باقی است و مقام معظم رهبری نیز بارها درمناسبت های مختلف در گذشته نسبت به آغاز زودهنگام فعالیت انتخاباتی هشدار داده بودند،اقدام به تشكیل های ستادهای انتخاباتی و فعالیت در این زمینه كرده است.
  یكی از مشاوران برجسته دولت اصلاحات بر حمایت از جریان انحرافی اصولگرایان تاكید و خواستار پی گیری برنامه های دوم خردادی ها به شكل هوشمند از طریق آن شده است.
فرد مزبور كه در حوزه اجتماعی-امنیتی دارای مطالعاتی فروانی است،با اشاره به جریان انحرافی موجود در میان اصولگرایان،توجه شدید این جریان به مقوله آزادی را جنسی از گرایش های لیبرالی دانسته و گفته است این تلاش بازگشتی به همان اتفاقات صورت گرفته در دولت اصلاحات است.
وی همچنین بر ضرورت بهره گیری و نزدیكی به این جریان تاكید كرده و گفته است،این جریان كه بطور حتم برای انتخابات برنامه ریزی دارد باید مورد حمایت غیر مستقیم ما قرار گیرد و با توجه به شرایط سیاسی كه امكان بازگشت زودهنگام به حاكمیت برای میسور نیست باید روی آن سرمایه گذاری كرد.
این مشاور برجسته دولت اصلاحات با اشاره به اینكه كاندیدای این جریان برای انتخابات ریاست جمهوری بعد را می شناسد، تصریح كرده است،من می‌دانم كه اگر این فرد به این پست برسد چه اتفاقاتی خواهد افتاد و چقدر برای ما مفید خواهد بود.

         

   
موسوی در خدمت جنگ نبود بلكه كارشكنی می كرد
   
آیت الله رفسنجانی:
موسوی در خدمت جنگ نبود بلكه كارشكنی می كرد
نخست وزیر و وزیر كشور پیشنهاد تعطیل شدن كارخانه پلی اكریل اصفهان را به خاطر احتمال بمباران شدن مطرح كردند. از نیروی هوایی پرسیدم، گفتند از فردا هواپیمای اف 14 در فضای اصفهان و تهران خواهند گماشت و امنیت نسبی دارد...
سایت رسمی آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن انتشار خاطرات وی اعلام كرد میرحسین موسوی با طرح اینكه احتمال بمباران وجود دارد، خواستار تعطیلی كارخانه پلی اكریل اصفهان بود.
این سایت با درج روزشمار خاطرات هاشمی رفسنجانی از روز 6 مرداد 1365 و در مطلبی با عنوان «موسوی به فرمانده جنگ پیشنهاد كرد: پلی اكریل اصفهان به جهت خطر بمباران هوایی تعطیل شود!»، می نویسد «سرهنگ جمالی جانشین فرمانده نیروی زمینی آمد. گزارش سمینار امنیت بین المللی ژنو را داد. انستیتوی مطالعات استراتژیك برگزار كرده بود. او خواستار تعجیل در تعیین فرمانده نیروی زمینی شد.
عصر تلفنی گفتم و احتمال انتخاب شدن سرهنگ حسنی سعدی را مطرح كردم. كمی ناراحت شد و گفت در صورت آمدن آقای حسنی سعدی، نمی تواند به عنوان جانشین ایشان عمل كند. نخست وزیر و وزیر كشور پیشنهاد تعطیل شدن كارخانه پلی اكریل اصفهان را به خاطر احتمال بمباران شدن مطرح كردند. از نیروی هوایی پرسیدم، گفتند از فردا هواپیمای اف 14 در فضای اصفهان و تهران خواهند گماشت و امنیت نسبی دارد...».
شایان ذكر است محسن رفیق دوست وزیر سپاه در كابینه موسوی اخیراً در مصاحبه ای ضمن دفاع از هاشمی رفسنجانی، انتقاداتی را متوجه عملكرد موسوی در زمان جنگ كرده و گفته بود: درست قبل از پذیرش قطعنامه ما احساس می كردیم كه مملكت امكانات وسیع نداشت ولی این مهم نبود. مهم این بود كه این امكانات آن طور كه نظامی ها می خواستند درخدمت جنگ قرار نمی گرفت. یعنی اكثر اوقات در دولت با پیشنهادهایی كه برای جنگ می شد مخالفت می كردند و دائم می گفتند شماكه می دانید نمی توانید بغداد را بگیرید چرا ول نمی كنید؟چرا جنگ را تمام نمی كنید؟ این حرف ها در درون دولت زده می شد. برای همین آقای هاشمی من را صدا كرد و گفت: برو در وزارتخانه ات بشین، من می خواهم توپ را به زمین دولت بیندازم. سپس حكم داد كه میرحسین موسوی رئیس ستاد، آقای بهزاد نبوی معاونت لجستیك و آقای خاتمی معاونت تبلیغات جنگ شوند. حالا دولت خودش باید می جنگید و آقای هاشمی با این كار دولت را به وسط میدان برد كه منجر شد به آن نامه ها. آقای هاشمی می گفت دولت شعار جنگ می دهد ولی تماماً در خدمت جنگ نیست باید تكلیف را روشن كنیم.
گفتنی است كه طی ماههای اخیر سران فتنه میرحسین موسوی را نخست وزیر دوران دفاع مقدس می نامیدند و اكنون خاطرات آقای هاشمی نشان می دهد كه او نه فقط در خدمت جنگ نبود بلكه در كار جنگ كارشكنی نیز می كرد.


         

   
رابطه هدیه یك میلیون دلاری پادشاه عربستان و دیدار با یكی از سران فتنه
   
وقتی دستها رو می شود
رابطه هدیه یك میلیون دلاری پادشاه عربستان و دیدار با یكی از سران فتنه
آنچه در این میان بیش از هر چیز خودنمایی می كند سفر اواخر اردیبهشت سال گذشته (یك ماه قبل از انتخابات) یكی از سران فتنه به عربستان و ملاقات وی با ملك عبدالله به بهانه شركت در نشست مجمع شورای تعامل و تفاهم جهانی است.
اظهارات اخیر آیت الله جنتی درباره كمك مالی آمریكا به سران فتنه به واسطه رژیم سعودی بار دیگر پرونده این ارتباط كثیف را گشود.
خبر كمك مالی یك میلیاردی به سران فتنه به واسطه سعودی ها در حالی منتشر می شود كه رژیم سعودی طی ماههای اخیر ضمن تشدید مراودات با آمریكا و رژیم صهیونیستی، مواضع ضد ایرانی را نیز شدت بخشیده است.
به گزارش صراط رژیم سعودی اخیرا در ریاض میزبان رئیس سازمان جاسوسی موساد بود. ملك عبدالله دو سال پیش به بهانه سفر به نیویورك هم با شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی ملاقات كرد. او پس از زدن جام شراب به جام بوش در آن سال، ملاقات و قرار و مدارهایی با باراك اوباما داشت. ملك عبدالله در جریان حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان و نوار غزه در جنگ های 33 و 22روزه هم حمایت های بی سابقه ای را نسبت به جنایتكاران صهیونیست انجام داد.
آنچه در این میان بیش از هر چیز خودنمایی می كند سفر اواخر اردیبهشت سال گذشته (یك ماه قبل از انتخابات) یكی از سران فتنه به عربستان و ملاقات وی با ملك عبدالله به بهانه شركت در نشست مجمع شورای تعامل و تفاهم جهانی است. این نشست به مدت 3 روز برگزار شد و چهره سیاسی مذكور را شماری از اصلاح طلبان و از جمله برخی اعضای بنیاد باران همراهی می كردند.
روزنامه فرانسوی فیگارو ماه گذشته اظهارات شاه عربستان را منتشر كرد كه گفته بود ایران به همراه اسرائیل شایستگی موجودیت ندارد. فیگارو در گزارش خود همچنین می نویسد «ملك عبدالله در دیدار با وزیر دفاع فرانسه بسیار از ایران خشمگین و نگران بود.» البته سخنان گزاف ملك عبدالله چند روز بعد از قول یك مقام سعودی فاقد نام! و نه به صورت رسمی و مشخص تكذیب شد اما آنچه قابل تكذیب نیست حمایت همزمان رژیم سعودی، از جنایتكاران صهیونیست و تروریست های سلفی و وهابی و نظایر آنها (نظیر گروهك ریگی) و نقش آفرینی منفی علیه امنیت كشورهایی چون عراق و لبنان و فلسطین است همچنین كه ملاقات سال گذشته یكی از سران فتنه با شاه عربستان قابل كتمان نیست.

         

   
اظهارات جدید و خواندنی رهنورد در دیدار با جانبازان
   . این داستان ادامه دارد
اظهارات جدید و خواندنی رهنورد در دیدار با جانبازان
این پروژه ها مثل انقلاب مخملی،وصل به بیگانگان و جاسوسی و نظایر آن که با شکست مواجه شد،پروژه های بعدی کلید زده شد که هولناک ترین آنها اتهام کم کاری دولت در دوران دفاع مقدس بوده است.
زهرا رهنورد كه با همسرش به دیدار با ایثارگران و جانبازان جنگ تحمیلی! رفته بود در ابتدای این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در اظهار نظری عجیب و باور نكردنی گفت:” جنبش سبز،جنبش متکثری ست و متعلق به همه انسان های آزادیخواه و همه ملت ایران و لهذا این ماه پر برکت شعبان و ایام شعبانیه نیز متعلق به همه افراد ملت و جنبش سبز است.”
به گزارش صراط، همسر میرحسین موسوی در ادامه این دیدار و صحبتهای خودش یك پیشنهاد هم داد!
رهنورد درخواست كرد که کلید آزادی بدون قید و شرط ، با آزادی زنان و زندانیان گمنام زده شود.
البته این متفكر بزرگ به این نكته اشاره نكرد كه منظور از زندانیان گمنام چه كسانی هستند؟!
وی با اشاره به اینکه در رفتار انتخاباتی و پس از آن با پروژه های متنوعی از سوی بخشی از حاکمیت روبرو بوده ایم اظهار داشت: این پروژه ها مثل انقلاب مخملی،وصل به بیگانگان و جاسوسی و نظایر آن که با شکست مواجه شد،پروژه های بعدی کلید زده شد که هولناک ترین آنها اتهام کم کاری دولت در دوران دفاع مقدس بوده است.
البته رهنورد به این نكته اشاره نكرد كه تمامی مطالب فوق مستند بوده و وابستگی خود و همسرش به بیگانگان و عملكرد میر حسین موسوی در زمان جنگ بر همگان روشن است!
زهرا رهنورد هشدار داد: این پروژه اخیر موجب خوشحالی و دشمن شادی بیگانگانی است که صدام را تا بن دندان مسلح کردند !
مشخص نیست رهنورد در زمان آشوبهای كه در سال گذشته به سركردگی موسوی و حمایت بی دریغ همین بیگانگان در كشور صورت گرفت چرا همسرش را از سوء استفاده بیگانگان از این اقدامات آگاه نكرده است؟
وی در پایان این دیدار و با لحنی توهین آمیز نسبت به صحبتهای آیت الله جنتی پیرامون دریافت مبلغ یك میلیارد دلار سران فتنه از آمریكایی ها انتقاد كرد .
لازم به ذكر است آست الله جنتی در سخنرانی اخیر خود در مسجد جمكران بدون بردن نام كسی عنوان داشتند كه آمریکایی ها یک میلیارد دلار از طریق افراد سعودی که هم اکنون عامل آمریکا در کشور‌های منطقه هستند، به سران فتنه دادند


         

   
کروبی:راه بازگشت ندارم،کسی مرا تحویل نمی گیرد
   


کروبی:راه بازگشت ندارم،کسی مرا تحویل نمی گیرد
یکی از محکومان حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری با مهدی کروبی دیدار کرده است.
فرد یاد شده در این دیدار ضمن انتقاد ازرفتارهای کروبی خواستار پایان دادن وی به رفتارهایش شده و بر بازگشت وی به دامن نظام تاکید کرده است.
گفته می شود کروبی نیز در پاسخ گفته است:"من مسیری را رفته ام که راه بازگشت ندارم.همه پل های پشت سرم را هم خراب کرده ام.اگر این فعالیت ها راهم نکنم باید منتظر مرگ باشم چون هیچ روزنه ای برای من وجود ندارد.در ضمن کسی هم نیست که مرا تحویل بگیرد".
در ادامه این دیدار میهمان کروبی از اظهارات کروبی باردیگر انتقاد کرده و گفته است،شما بازهم دارید اشتباه می کنید ،این رفتارهای تند فقط سقوط شما را سریع تر می کند.
گفته می شود این دیدار با تاکید کروبی بر ادامه مسیر خود پایان یافته است. 

نظرات() 
foot complaints
دوشنبه 27 شهریور 1396 04:24 ق.ظ
Hello, i read your blog from time to time and i own a similar one and i
was just wondering if you get a lot of spam comments?
If so how do you prevent it, any plugin or anything you can advise?

I get so much lately it's driving me insane so any assistance is very much appreciated.
http://margo8preston85.exteen.com/20150702/hammer-toe-causes
دوشنبه 1 خرداد 1396 09:50 ب.ظ
My relatives always say that I am wasting my time here
at web, but I know I am getting knowledge all the time by reading such nice articles or reviews.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :