تبلیغات
صاحبان سبز - خارج نشینان برای کروبی بیانیه نوشتند

صاحبان سبز

پنجشنبه 14 مرداد 1389

خارج نشینان برای کروبی بیانیه نوشتند

نویسنده:   

خارج نشینان برای کروبی بیانیه نوشتند

اخبار دریافتی حاکی از آن است که مهدی کروبی قرار است بزودی بیانیه ای بمناسبت سالگرد انقلاب مشروطه که توسط اتاق فکر جریان فتنه سبز خارج نشین تهیه شده را منتشر کند.

اتاق فکر جریان فتنه سبز که در خارج کشور فعالیت دارد در آخرین جلسه خود تصویب کردند بیانیه ای را به مناسبت سالگرد مشروطه برای کروبی نوشته و ضمن تماس با واسطه های داخلی خود این بیانیه را به اسم و امضای کروبی منتشر کنند.
به گفته برخی نزدیکان مهدی کروبی کاندیدای شکست خورده انتخابات سال گذشته ریاست جمهوری قرار است وی بزودی بیانیه ای ساختارشکنانه بمناسبت سالگرد انقلاب مشروطه که توسط اتاق فکر خارج از کشور تهیه شده را منتشر کند. این اتاق فکر درصدد است با استفاده از مناسبت‌های تقویمی، تنفس مصنوعی جنبش سبز را ادامه دهند. 
در بیانیه مذکور با استفاده از شبیه‌سازی‌های تاریخی، مجلس شورای اسلامی یک مجلس فرمایشی و حکومتی عنوان می‌شود که طی آن حکومت با ردصلاحیت‌های حساب شده، نمایندگان خود را در آن وارد کرده است و بنابراین مجلس کنونی مغایر با خواست آزادیخواهانی چون سیدجما‌الدین اسدآبادی است.
از دیگر محورهای این بیانیه شبیه‌سازی‌های تاریخی است که بر اساس آن، کروبی ضمن مقایسه خود با شخصیت‌های تاریخی نظیر شیخ فضل‌‌الله نوری و سیدجمال‌الدین اسدآبادی، مظلوم‌نمایی کرده و این چنین القاء کنند که اگر در آن دوران، حکام جور این افراد را به دلیل مواضع‌شان به قتل رساندند آنها نیز امروز به دلیل مواضع حق طلبانه خود مورد فشار حکومت هستند.
وارد کردن اتهامات به شورای نگهبان و دبیر آن نیز در این بیانیه مطرح شده است.
بر اساس این گزارش متن این بیانیه توسط مجتبی واحدی از مشاوران کروبی و سردبیر سابق روزنامه آفتاب یزد که بعد از انتخابات ریاست جمهوری به خارج از کشور متواری شده بود و هم اکنون در تلویزیون صدای آمریکا مشغول فعالیت علیه نظام جمهوری است تنظیم شده است.
همچنین شنیده شده که برخی از نزدیکان و مشاوران کروبی با صدور این بیانیه با این ادبیات تند مخالف هستند و در تلاشند که از انتشار این بیانیه جلوگیری کنند و یا حداقل ادبیات آن را تلطیف نمایند.


نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389| در ساعت 11:38 | نظر بدهید
 

فارسی وان سنگر به سنگر می آید

فارسی وان سنگر به سنگر می آید

همواره عدم توجه اصولی و برنامه ریزی های روشن و هدفمند در حوزه علوم انسانی و هنر، یکی از کاستی های نیروهای دلسوز جمهوری اسلامی ایران بوده است. تدریس علوم انسانی مانند فلسفه، روان شناسی مواردی از این دست به میلیون ها جوان ایرانی که مهمترین سرمایه های کشورمان بوده و هستند، نتیجه ای جز تضعیف پایه های اعتقادی در میان آنها نداشته است.

، همواره عدم توجه اصولی و برنامه ریزی های روشن و هدفمند در حوزه علوم انسانی و هنر، یکی از کاستی های نیروهای دلسوز جمهوری اسلامی ایران بوده است. تدریس علوم انسانی مانند فلسفه، روان شناسی مواردی از این دست به میلیون ها جوان ایرانی که مهمترین سرمایه های کشورمان بوده و هستند، نتیجه ای جز تضعیف پایه های اعتقادی در میان آنها نداشته است ،مگر در مواردی محدود.
همین مسئله در هنر نیز نمود یافته و کاستی برنامه ریزی ها و مطالعات دقیق پیرامون خصوصیات این حوزه آنجا مشخص شده است که داد دلسوزان فرهنگ اسلامی ایرانی از برخی اتفاقات ناگوار فرهنگی به آسمان رفته است.برخی فیلم های سینمائی و گاه سریال های تلویزیونی، موضوعات و شایعات پیرامون زندگی هنرمندان خصوصاً بازگران عرصه سینما، اخبار بیرونآمده از برخی دانشگاه های هنر و برخی موارد دیگر مثال های خوبی در این مورد هستند.
متأسفانه پذیرش دانشجو در رشته های هنر و وابسته به آن، تناسب چندانی با نیازها و امکانات موجود در کشور ما نبوده است.حجم وسیع دانشجوی ورودی در دانشگاه های هنر دولتی، آزاد، غیرانتفاعی و علمی کاربردی نه تنها تناسبی با نیازهای جامعه ندارد بلکه به دلیل کمیت بیش از ظرفیت دانشگاه ها، زمینه ساز بسیاری از مشکلات کیفی در نحوهآموزش مهارت ها و تکنیک های هنری شده است.حال خود قضاوت کنید که در این فضا، آیا جائی برای آموزش اصول اخلاقی و فلسفه هنر اسلامی ایرانی باقی می ماند؟
البته این بخش خاکستری صورت مسئله است و بخش تیره تری نیز وجود دارد که همانا آموزشگاه های آزاد هنری است.در این آموزشگاه ها بدون هیچ نظارت خاصی و با آزادی عمل بسیار بالائی اقدام به اموزش هنرجویانرشته های هنری به خصوص بازیگری سینما می شود.علاقه وافر موجود ناشی از جذابیت نهافته در این شاخه از هنر سینما باعث استقبال گسترده از کلاس های آموزش آزاد آن شده است که در کنار مواردی همچون کارگردانی، نویسندگی، گریم و . . . باکیفیتی که یقیناً نیاز به توضیح و موشکافی عمق فاجعه ندارد، به علاقه مندان ارائه می گردد.
حال متصور شوید فارغ التحصیل یا هنرجوی یک رشته هنری مرتبط با تصویر و تلویزیون را هنگامی که بعد از کسب مهارت (به شرح جزئیاتی که بیان شد) وارد عرصه جامعه گردیده و به تلاش های نافرجامی جهت فعالیت می پردازد.چنین اشخاصی متأسفانه در مواردی که کم هم نیستند تبدیل به لقمه ائی آماده برای شبکه های قارچ گونه ماهواره ای می گردند.نه بدین منوال ناروا نخواهد بود که نام آنان را لشکریان فارسی 1 (شبکه ماهواره ای فارسی زبان که اقدام به پخش ریال به طور 24 ساعته کرده و ضمن نمایش داستان های هدفمند و تصاویر غیراخلاق در حال اشاعه بی حیائی در جامعه ماست) نهاده و خواستار چاره جوئی در موردشان شویم.
موضوع از این قرار است که همین اشخاص گاه به سادگی جذب شبکه های ماهواره ای شده و برای انان از داخل ایران فیلم و تصویر و کلیپ ارسال نموده و آنان را از این لحاظ پشتیبانی کرده و راه نفوذ و رسوخشان در فرهنگ جامعه را دائماً گشوده تر و هموارتر می نمایند.
ای کاش مسئولان عزیز عرصه فرهنگی، قدری هم به فکر یافتن چاره ای برای مقابله با لشکریان فارسی 1 در داخل خاک کشور و جغرافیای فرهنگی ایران اسلامی نمایند.


نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389| در ساعت 11:38 | نظر بدهید
 


حمله مجدد موسوی به ویژه نامه رمز عبور

موسوی که در محافل رسانه ای به عنوان یکی از اضلاع "مثلث جام زهر" در سال 67 شناخته شده است، کسانی همچون رئیس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت را "دوستان" خود دانست و درباره آنچه یک "پروژه" اختلاف‌افکنی میان او و دوستانش نامید، هشدار داد.

میرحسین موسوی برای دومین بار هفته اخیر، "کارشکنی" دولتش در زمان جنگ را رد کرد.اخیرا محسن رضایی از همکاری نکردن دولت در زمان جنگ سخن گفته  و آقای هاشمی هم مطلبی را درباره کارشکنی دولت میرحسین موسوی در زمان جنگ منتشر کرده است.

با این حال موسوی واکنش ملایم تری نسبت به موضع گیری اولش درباره این سخنان نشان داد و حتی افشای جزئیات مربوط به عملکرد دولت خود در سال‌های دفاع مقدس را یک "پروژه" برای اختلاف افکنی میان همفکرانش دانست.

وی که در جریان هدایت فتنه اخیر مورد حمایت آشکار غرب و بویژه کاخ سفید قرار داشته است، این "پروژه" را به جریانی که نامی از آن نبرد نسبت داد اما تلویحا به کسانی همچون رئیس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت که این موضوع را مطرح کرده اند، هشدار داد که مراقب این پروژه اختلاف افکنی باشند.

موسوی که در محافل رسانه ای به عنوان یکی از اضلاح "مثلث جام زهر" در سال 67 شناخته شده است، هدف آنچه را "پروژه" نامید، اختلاف افکنی بین خود و "دوستان" دانست؛ کسانی که گفته می شود سه مهم ضلع پایان دهنده دفاع مقدس بوده اند.

موسوی در این راستا گفت: غیر از مسئله جنگ، احساس من این است که همه ارزش های آن دوره مورد هجمه قرار گرفته است و در این خلال هم تلاش می شود اختلافی بین ما و دوستان ایجاد شود. ما باید متوجه این برنامه ها باشیم و اسیر جوی که طرف مقابل ایجاد می کند، نشویم.

میرحسین که یکی از سران فتنه 88 لقب گرفته، در بیان توضیح بیشتری درباره پروزه مورد ادعایش افزود: در سالگرد انتخابات چند مجموعه مطبوعاتی اقدام به چاپ مطالب و ویژه نامه هایی کردند که درجهت قلب تاریخ بود.

آقای موسوی نامی از نشریه موردنظر خود نبرده است اما به نظر می‌رسد منظور او، "ویژه‌نامه شماره دو رمز عبور" روزنامه ایران است که به بررسی و روشنگری درباره جزئیات وقایع ابتدایی انقلاب اسلامی پرداخته است. او هرچند درباره پشت پرده هشداری که به دوستانش داد، سخنی نگفت اما برخی سیاسیون این موضوع را با سخنان دیروز و امروز رئیس جمهور درباره مثلث "جام زهر" مرتبط می دانند.

احمدی نژاد که روز گذشته در این باره سخنانی کوتاه مطرح کرده بود، امروز هم در اجتماع باشکوه مردم همدان اظهار داشت: برخی در داخل کشور وقتی ما در مقابل قلدرها می ایستیم می گویند "ماجراجویی می کنید" و وقتی می گوییم گفت و گو می کنیم، می گویند "سازش و عقب نشینی کرده است" ؛ ملت شما را شناخته است.وی با انتقاد از همراهی برخی در داخل با دشمنان ملت ایران تاکید کرد که ملت ایران اینبار جام زهر را در کام منافقان فرو خواهد کرد.

رئیس جمهور با یادآوری اینکه دیگر دوران جنگ نیست، خطاب به همراهان دشمن گفت: اگر 100 جام زهر پر کرده باشید، ملت ایران این جام زهر را در کام منافقین فرو خواهد کرد.نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389| در ساعت 11:37 | نظر بدهید
 

دفتر فائزه هاشمی تعطیل شد
دفتر فائزه هاشمی تعطیل شد

دبیرخانه فدراسیون اسلامی ورزشی زنان به دلیل عدم پرداخت بودجه از سوی كمیته ملی المپیك تعطیل گردید.

راوابط عمومی دبیرخانه فدراسیون اسلامی ورزشی زنان با ارسال اطلاعیه ای به سایت دی پرس، اعلام كرد:" از ابتدای سال جاری برخلاف بند 61 ماده 3 اساسنامه المپیك هیچ بودجه ای به فدراسیون پرداخت نشده و همچنین قرارداد چهار پرسنل درخدمت این دفتر از سوی كمیته مل المپیك مشابه هر سال تمدید نگردید و علاوه بر این مابقی پرسنل به كمیته ملی المپیك فراخوانده شده اند تا این دفتر عملا قادر به ادامه فعالیت نباشد."

در این اطلاعیه آمده است:" همگان مطلع‌اند كه این فدراسیون متعلق به فائزه هاشمی نیست بلكه تعلق به دختران و زنان مسلمان در ایران و جهان دارد...، اما برخی كه آرزوی تعطیلی آن را داشتند كوشیدند تا به هر طریقی سبب تضعیف و نابودی آن شوند."نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389| در ساعت 11:36 | نظر بدهید
 

کارتونیست فتنه، موسوی را تهدید به افشاگری کرد
کارتونیست فتنه، موسوی را تهدید به افشاگری کرد

"ن.ک" که اکنون در کانادا زندگی می‌کند و به عنوان همکار تلویزیون دولتی صدای آمریکا شناخته می‎شود، میرحسین موسوی را تهدید به طراحی کاریکاتورهای تمسخرآمیز بیشتر کرده است.

به گزارش شبکه ایران، کاریکاتوریست سابق نشریات اصلاح‌طلب که در ماه‌های اخیر دست به تمسخر شدید میرحسین موسوی زده است، در یادداشتی رسما آقای موسوی را تهدید کرد.

حامیان موسوی، نان را با پوند می‌خرند و به یورو می‌فروشند

"ن.ک" که کاریکاتورهای وی با محوریت تمسخر اظهارات و بیانیه‌های موسوی با عصبانیت شدید حامیان وی روبرو شده، همچنین در مطلبی که در سایت خودش منتشر کرده، نسبت به دریافت پول در میان اصلاح‌طلبان افشاگری کرده است.

این ضد انقلاب نوشته است: می‌دانم که بسیاری از خواننده‌های سایت از دست من شکارند. می‌دانم که چه تهمت‌هایی در گروه‌های مختلف به من زده شده. از دوستان سابقم که نان را با پوند می‌خرند و یورو، آن هم با نرخ‌های متفاوت لندن و آکسفورد و بروکسل و پاریس، تا گردانندگان تعدادی از سایت‌های طرفدار مهندس موسوی که البته باید واحد‌های پول کشورهای جنوب شرق آسیا را هم به نرخ نان خریداری شده افزود.

افشا کن؛ وگرنه مسخره‌ات می‌کنم!

این کاریکاتوریست که اکنون در کانادا زندگی می‌کند و به عنوان همکار تلویزیون دولتی صدای آمریکا شناخته می‎شود، در بخش دیگری از مطلب خود میرحسین موسوی را تهدید به طراحی کاریکاتورهای تمسخرآمیز بیشتر کرده است.

"ن.ک" با اشاره به سخنان اخیر آقای موسوی درباره افشاگری پیرامون وقایع جنگ و دوران نخست وزیری خود، از موسوی خواسته است تا هر چه سریعتر وعده خود را در این باره عملی کند در غیر این صورت مجموعه جدیدی از کاریکاتورها را علیه وی منتشر خواهد کرد: من طرح‌های اولیه یک کمیک استریپ برای سوال از موسوی را کشیده‌ام، اما اجرای

نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389| در ساعت 11:36 | نظر بدهید
 

اسامی رسانه‌های تحت سیطره صهیونیستها
اسامی رسانه‌های تحت سیطره صهیونیستها

در حال حاضر تنها شش کمپانى رسانه‏اى وجود دارد که تمامى آن‏ها اخبار خود را از دو خبرگزارى رویترز و آسوشیتدپرس تأمین مى‏کنند که هر دو آن‏ها نیز تحت مالکیت خانواده یهودى و مشهور «روچیلد» قرار دارند.    

پایگاه خبرى «رنس» طى گزارشى با عنوان «چیرگى رسانه‏هاى صهیونیستى» به بررسى نفوذ محافل صهیونیستى بر رسانه‏هاى غالب جهانى پرداخته است.

این گزارش با بیان این که طى دهه‏هاى پیش، بیش از 88 کمپانى رسانه‏اى وجود داشته است، مى‏نویسد: امروز تنها شش کمپانى رسانه‏اى وجود دارد که تمامى آن‏ها اخبار خود را از خبرگزارى «رویترز» و «آسوشیتدپرس» تأمین مى‏کنند. این در حالى است که در عرض 20 سال اخیر سهام آسوشیتدپرس از سوى رویترز خریدارى شده است و خبرگزارى رویترز نیز از سال 1851 تحت مالکیت خاندان یهودى و مشهور «روچیلد» است.

گزارش رنس در ادامه به انتشار اطلاعات جمع‏آورى شده در رابطه با رسانه‏هاى غالب جهانى و ارتباط آن‏ها با شرکت‏ها و محافل صهیونیستى پرداخته است:

شرکت «جنرال الکتریک»
این شرکت در انتخابات سال 2000 میلادى، 1.1 میلیون دلار به ستاد تبلیغاتى جورج بوش کمک کرد.
شبکه‏هاى تلویزیونى تحت مالکیت جنرال الکتریک عبارتند از:
- شبکه «ان.بى.سى»: شامل 13 ایستگاه تلویزیونى است و 28 درصد از خانواده‏هاى آمریکایى را پوشش مى‏دهد.
- شبکه‏هاى تجارى «سى.ان.بى.سى»
- شبکه‏هاى خبرى 24 ساعته اینترنتى و کابلى «MSNBC» که تحت مالکیت مشترک «مایکروسافت» و ان.بى.سى قرار دارد.
- شبکه «Court TV» که جنرال الکتریک با شرکت «تایم وارنر» در مالکیت آن سهیم است.
- شبکه «براوو» که 50 درصد از آن تحت مالکیت جنرال الکتریک است.
- شبکه «A&D» که 25 درصد از آن تحت مالکیت جنرال الکتریک است.
- شبکه «هیستورى چنل» که 25 درصد از آن تحت مالکیت جنرال الکتریک است.
لازم به ذ کر است که شرکت مایکروسافت که در مالکیت شبکه‏هاى خبرى «ام.اس.ان.بى.سى» سهیم است، نیز در انتخابات سال 2000 میلادى، 4.2 میلیون دلار به ستاد انتخاباتى جورج بوش کمک کرده بود.
جنرال الکتریک دارایى‏هاى دیگرى همچون «کانسیومر الکترونیکز» نیز دارد که در زمینه تولید توربین‏هاى رآکتورهاى هسته‏اى، تولید ادوات نظامى، تولید سیستم‏هاى حمل و نقل و... فعالیت مى‏کنند.
کمپانى‏هاى «دیزنى»، «اى.بى.سى» و «سى.اى.پى»
این کمپانى‏ها در انتخابات سال 2000 میلادى، 640 هزار دلار به ستاد انتخاباتى جورج بوش کمک کردند.
اما شبکه‏هاى تلویزیونى تحت مالکیت این گروه:
- شبکه «اى.بى.سى»: شامل 10 ایستگاه تلویزیونى که 24 درصد از خانواده‏هاى آمریکایى را در بر مى‏گیرد.
- شبکه‏هاى «ASPN»، « TelevisionLifetime»، «دیزنى چنل»، «دیزنى تلویژن»، «TouchStone Television»
از دیگر رسانه‏هاى تحت اختیار این گروه مى‏توان به موارد زیر اشاره کرد:
- شرکت‏هاى سینمایى: «Miramax» و «TouchStone Pictures».
- نشریات: «Jane»، « MagazineLos Angeles»، «W» و «Discover».
- سه شرکت تولید موسیقى و 11 روزنامه برجسته محلى.
- انتشارات « publishersHyperion book».
- موتور جستجوى اینترنتى «اینفوسیک».
گروه دیزنى، اى.بى.سى و اى.اس.پى همچنین در بخش‏هاى گاز و نفت نیز سهام‏هاى عمده‏اى را در اختیار دارد.
کمپانى‏هاى بین‏المللى «وستینگ‏هاوس» و «سى.بى.اس»
شرکت «وستینگ‏هاوس الکتریک» بخشى از گروه تجارى ابزار هسته‏اى بریتانیا است که رییس هیئت مدیره آن نیز کسى نیست جز «فرانک کارلوچى» وزیر دفاع آمریکا در دوران ریاست جمهورى جیمى کارتر و رونالد ریگان؛ وى همچنین عضو بنیاد «پروژه قرن نوین آمریکا» است و پیش از این نیز رییس هیئت مدیره «شوراى سیاست خاورمیانه‏اى» آمریکا بوده است.
شبکه‏هاى تلویزیونى تحت مالکیت وستینگ‏هاوس و سى.بى.اس عبارتند از:
- شبکه سى.بى.اس: شامل 14 ایستگاه تلویزیونى و داراى بیش از 200 شبکه همکار در ایالات متحده آمریکا؛
- شبکه‏هاى تلویزیونى « Music TelevisionCountry»، « NetworkThe Nashville» و دو شبکه ورزشى‏
- گروه ارتباطات ماهواره‏اى «W»
کمپانى وستینگ‏هاوس همچنین شرکت‏هاى دیگرى را نیز تحت مالکیت دارد که اکثر آن‏ها در زمینه صنعت برق هسته‏اى فعالیت مى‏کنند.
کمپانى بین‏المللى «ویاکام اینترنشنال»
شبکه‏هاى تلویزیونى تحت مالکیت این کمپانى عبارتند از:
- شرکت سینمایى « TelevisionParamount»، «Spelling Television»، «ام.تى.وى»، «VH-1»، «شو تایم»، «Movie Channel»، «یو.پى.ان»، «Nickelodeon»، «فلیکس»، «کمدى سنترال»، «Sundance Channel»
همچنین این کمپانى مالیکت 20 ایستگاه تلویزیونى تجارى را در آمریکا بر عهده دارد.
اما دیگر رسانه‏هاى تحت مالیکت ویاکام اینترنشنال عبارتند از:
- «پارامونت پیکچرز»، « Home VideoParamount»، « VideoBlockbuster»، «Paramount Parks» و انتشارات «Simon & Schuster»
کمپانى « AOLTIME-WARNER TBS - »
این کمپانى در انتخابات سال 2000 میلادى،6.1 میلیون دلار به ستاد انتخاباتى جورج بوش کمک مالى کرده بود.
لازم به ذ کر است که شرکت «آمریکا آنلاین» (AOL) مالکیت «تایم وارنر» را در اختیار گرفته است.
اما تعدادى از شبکه‏هاى تلویزیونى تحت مالکیت این کمپانى عبارتند از:
- شبکه «سى.ان.ان»، «HBO»، «Cinemax»، « TelevisionWarner Brothers»، «سگا چنل»، «تى.ان.تى» و...
این کمپانى همچنین با داشتن حدود 13 میلیون مشترک به عنوان بزرگترین دارنده سیستم‏هاى کابلى در آمریکا شناخته مى‏شود.
این کمپانى رسانه‏هاى بسیار زیادى را در اختیار دارد که از جمله آن‏ها مى‏توان به شرکت‏هاى سینمایى «نیولاین سینما»، «Warner Home Video»، «هانا- باربارا»، شرکت‏هاى تولید موسیقى همچون «وارنر براس»، «ساب پاپ» (بزرگترین شرکت موسیقى جهان) و 33 نشریه مختلف همچون «تایم» اشاره کرد.
کمپانى «نیوز کورپوریشن ال.تى.دى» و «فاکس نیتورکز»
شبکه‏هاى تلویزیونى تحت مالکیت این گروه:
- «Fox Television» که شامل 22 ایستگاه تلویزیونى است و 50 درصد از خانواده‏هاى آمریکایى را پوشش مى‏دهد.
- شبکه «گلف چنل».
این کمپانى نیز رسانه‏هاى مختلفى را در اختیار دارد که در ادامه به بخشى از آن‏ها اشاره مى‏شود:
- 132 روزنامه که تنها 113 عدد از آن‏ها در اتریش به چاپ مى‏رسند. از جمله نشریات تحت اختیار این کمپانى مى‏توان به «نیویورک پست» و «لاندن تایمز» اشاره کرد.
- 25 مجله که مجله «ویکلى استاندارد» نیز از جمله آن‏ها است.
این کمپانى نیز دارایى‏هاى گوناگونى همچون خطوط هوایى «انست» در نیوزیلند و استرالیا، را در مالکیت دارد.نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389| در ساعت 11:33 | نظر بدهید
 

کروبی اسیر قهر مردم

کروبی اسیر قهر مردم

بر اساس گزارشهای رسیده ،حاکیست که مهدی کروبی امروز بعد از ظهر قرار است در مراسم ترحیم بستگان یکی از سران فتنه حضور پیدا کند، ولی از قرائن معلوم است که مردم همچون گذشته با وی همان گونه برخورد می کنند که قبلا کردند .

وی شدیدا از طرف نزدیکان خود تحت فشار قرار دارد که بر خلاف میل خود در این مراسم شرکت کند .

کروبی متوجه شده است که شدیدا جایگاه مردمی خود را از داده است ولی چه کند که به قول خودش راه برگشت ندارد !!!نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389| در ساعت 11:30 | نظر بدهید
 

موسوی، هاشمی و رضایی را "دوستان" خود دانست
موسوی، هاشمی و رضایی را "دوستان" خود دانست

موسوی که در محافل رسانه ای به عنوان یکی از اضلاح "مثلث جام زهر" در سال 67 شناخته شده است، کسانی همچون رئیس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت را "دوستان" خود دانست و درباره آنچه یک "پروژه" اختلاف‌افکنی میان او و دوستانش نامید، هشدار داد.

 میرحسین موسوی برای دومین بار هفته اخیر، "کارشکنی" دولتش در زمان جنگ را رد کرد.

اخیرا محسن رضایی از همکاری نکردن دولت در زمان جنگ سخن گفته  و آقای هاشمی هم مطلبی را درباره کارشکنی دولت میرحسین موسوی در زمان جنگ منتشر کرده است.

با این حال موسوی واکنش ملایم تری نسبت به موضع گیری اولش درباره این سخنان نشان داد و حتی افشای جزئیات مربوط به عملکرد دولت خود در سال‌های دفاع مقدس را یک "پروژه" برای اختلاف افکنی میان همفکرانش دانست.

وی که در جریان هدایت فتنه اخیر مورد حمایت آشکار غرب و بویژه کاخ سفید قرار داشته است، این "پروژه" را به جریانی که نامی از آن نبرد نسبت داد اما تلویحا به کسانی همچون رئیس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت که این موضوع را مطرح کرده اند، هشدار داد که مراقب این پروژه اختلاف افکنی باشند.

موسوی که در محافل رسانه ای به عنوان یکی از اضلاع "مثلث جام زهر" در سال 67 شناخته شده است، هدف آنچه را "پروژه" نامید، اختلاف افکنی بین خود و "دوستان" دانست؛ کسانی که گفته می شود سه مهم ضلع پایان دهنده دفاع مقدس بوده اند.

موسوی در این راستا گفت: غیر از مسئله جنگ، احساس من این است که همه ارزش های آن دوره مورد هجمه قرار گرفته است و در این خلال هم تلاش می شود اختلافی بین ما و دوستان ایجاد شود. ما باید متوجه این برنامه ها باشیم و اسیر جوی که طرف مقابل ایجاد می کند، نشویم.

میرحسین که یکی از سران فتنه 88 لقب گرفته، در بیان توضیح بیشتری درباره پروزه مورد ادعایش افزود: در سالگرد انتخابات چند مجموعه مطبوعاتی اقدام به چاپ مطالب و ویژه نامه هایی کردند که درجهت قلب تاریخ بود.

آقای موسوی نامی از نشریه موردنظر خود نبرده است اما به نظر می‌رسد منظور او، "ویژه‌نامه شماره دو رمز عبور" روزنامه ایران است که به بررسی و روشنگری درباره جزئیات وقایع ابتدایی انقلاب اسلامی پرداخته است.

او هرچند درباره پشت پرده هشداری که به دوستانش داد، سخنی نگفت اما برخی سیاسیون این موضوع را با سخنان دیروز و امروز رئیس جمهور درباره مثلث "جام زهر" مرتبط می دانند.

احمدی نژاد که روز گذشته در این باره سخنانی کوتاه مطرح کرده بود، امروز هم در اجتماع باشکوه مردم همدان اظهار داشت: برخی در داخل کشور وقتی ما در مقابل قلدرها می ایستیم می گویند "ماجراجویی می کنید" و وقتی می گوییم گفت و گو می کنیم، می گویند "سازش و عقب نشینی کرده است" ؛ ملت شما را شناخته است.

وی با انتقاد از همراهی برخی در داخل با دشمنان ملت ایران تاکید کرد که ملت ایران اینبار جام زهر را در کام منافقان فرو خواهد کرد.

رئیس جمهور با یادآوری اینکه دیگر دوران جنگ نیست، خطاب به همراهان دشمن گفت: اگر 100 جام زهر پر کرده باشید، ملت ایران این جام زهر را در کام منافقین فرو خواهد کرد.

نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389| در ساعت 11:30 | نظر بدهید
 

جنگ قدرت بین اشرار بالا گرفت


جنگ قدرت بین اشرار بالا گرفت

جنگ قدرت بین معدود اشرار باقی مانده از گروهک ترویستی وابسته به ریگی بالا گرفته است.

جنگ قدرت بین معدود اشرار باقی مانده از گروهک ترویستی وابسته به ریگی بالا گرفته است.
 پس از اعدام شرور عبدالمالك ریگی سركرده گروهك جند الشیطان، رقابت و اختلاف شدیدی میان شرور عبدالرئوف ریگی برادر بزرگ مالك و شرور ملا محمد ظاهر ناروئی برای كسب قدرت در این گروهك بوجود آمده است .
شرور عبدالرئوف به علت اینكه رابطه نسبی با معدوم ریگی داشته و منابع این گروهك در اختیار وی می باشد و از طرفی عناصر و مزدوران گروهك مذكور جیره خود را از او دریافت می نمایند ؛ عملاً‌ خود را سركرده گروهك معرفی نموده است ، لیكن شرور ظاهر ناروئی عنوان نموده من از روش طالبان و خصوصاً سركرده آن الگو برداری نموده و پوششی عمل می نمایم ، بطوری كه هیچ گونه فیلم و عكسی از عملیات تروریستی و افراد گروهك پخش نمی كنیم تا شناسایی نشوند!نوشته شده توسط | لینک ثابت |پنجشنبه چهاردهم مرداد 1389| در ساعت 11:29 | نظر بدهید
 

وجود اختلاف بین شیخ یوسف صانعی و فرزند منتظری


وجود اختلاف بین شیخ یوسف صانعی و فرزند منتظری

اخبار دریافتی از بروز اختلافات میان فرزند مرحوم منتظری با شیخ یوسف صانعی حکایت دارد.

اخبار دریافتی از بروز اختلافات میان فرزند مرحوم منتظری با شیخ یوسف صانعی حکایت دارد.
،پس صدور فتوای قابل تأمل شیخ یوسف صانعی مبنی بر تخصیص وجوهات شرعی به میزان یک سوم از سهم امام برای کمک به خانوداه زندانیان اغتشاشات پس از انتخابات ریاست جمهوری، نامبرده بعد از صدور این فتوا وجوهاتی که بعد از فوت مرحوم حسنیعلی منتظری به وی تعلق گرفته بود را بین خانواده زندانیان مذکور تقسیم نموده که این اقدام صانعی با اعتراض و ناراحتی احمد منتظری مواجه و باعث بروز اختلافاتی بین این دو نفر شده است.

نظرات() 
Why do they call it the Achilles heel?
دوشنبه 27 شهریور 1396 07:13 ق.ظ
When I initially left a comment I appear to have clicked the -Notify me when new comments
are added- checkbox and now each time a comment is added I get four
emails with the same comment. Is there a means you are able to remove me from that service?
Cheers!
Foot Problems
یکشنبه 15 مرداد 1396 01:21 ب.ظ
My brother recommended I might like this blog.
He was entirely right. This post truly made my day.
You cann't imagine simply how much time I had spent for this info!
Thanks!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :