تبلیغات
صاحبان سبز - امام(ره): آقای خامنه‌ای نعمتی است كه خدا به ما داده است

صاحبان سبز

به مناسبت انتخاب حضرت آیت‏الله خامنه‏اى به رهبرى نظام جمهورى اسلامى؛
امام(ره): آقای خامنه‌ای نعمتی است كه خدا به ما داده است

  امام خمینی می فرمودند: (در بین) رئیس‏جمهورها و سلاطین و امثال این‏ها، (نمى‏توانید) یك نفر را مثل آقاى خامنه‏اى پیدا بكنید...(او) یك نعمتى (است كه) خدا به ما داده (است).


به گزارش خبرگزاری فارس، به مناسبت سالگرد انتخاب حضرت آیت‏الله العظمى خامنه‏اى به رهبرى نظام جمهورى اسلامى ایران توسط مجلس خبرگان‏، برخی جملات و تعابیر بنیانگذار انقلاب اسلامی نسبت به ایشان تقدیم مخاطبین عزیز می‌شود.

حضرت امام خمینى(ره):
آقاى خامنه‏اى، نعمتى است كه خدا به ما داده و در بین متعهدان به اسلام و مبانى اسلامى، چون خورشید، روشنى مى‏دهند

آواى دعوت او در جهان طنین‏انداز است‏

من آقاى خامنه‏اى را بزرگ كردم.(1) (او كسى است) كه آواى دعوت او به صلاح و سداد در گوش مسلمین جهان طنین‏انداز است؛(2) متعهد و مبارز در خط مستقیم اسلام و عالم به دین سیاست.(3)

چون خورشید روشنى مى‏دهند
این‏جانب كه از سال‏هاى قبل از انقلاب با (ایشان) ارتباط نزدیك داشته‏ام و همان ارتباط بحمدالله تعالى تاكنون باقى است، (ایشان) را یكى از بازوهاى تواناى جمهورى اسلامى مى‏دانم و شما را چون برادرى كه آشنا به مسائل فقهى و متعهد به آن هستید و از مبانى فقهى مربوط به ولایت مطلقه فقیه جدا جانبدارى مى‏كنید، مى‏دانم و در بین دوستان و متعهدان به اسلام و مبانى اسلامى، از جمله افراد نادرى (هستند) كه چون خورشید روشنى (مى‏دهند).(4)

نعمتى است كه خدا به ما داده است‏
شما اگر گمان بكنید كه در تمام دنیا، (در بین) رئیس‏جمهورها و سلاطین و امثال این‏ها، (مى‏توانید) یك نفر را مثل آقاى خامنه‏اى پیدا بكنید كه متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار و بناى قلبى‏اش بر این باشد كه به این ملت خدمت كند، پیدا نمى‏كنید. من ایشان را سال‏هاى طولانى مى‏شناسم و در آن زمانى كه اول نهضت بود، ایشان وارد بود و به اطراف براى رساندن پیام‏ها تشریف مى‏بردند و بعد از این هم كه این انقلاب به اوج خودش رسید، ایشان همه جا حاضر واقعه بود تا آخر و حالا هم هست. (او) یك نعمتى (است كه) خدا به ما داده (است).(5)

در پناه خود حفظ فرماید
ما در پیشگاه خداوند متعال و ولى بر حق او حضرت بقیةالله ارواحنا فداه افتخار مى‏كنیم به سربازانى در جبهه و در پشت جبهه كه شب‏ها را در محراب عبادت و روزها را در مجاهدت در راه حق تعالى به سر مى‏برند. من به شما خامنه‏اى عزیز تبریك مى‏گویم كه در جبهه‏هاى نبرد با لباس سربازى و در پشت جبهه با لباس روحانى به این ملت مظلوم خدمت نموده و از خداوند تعالى سلامت شما را براى ادامه خدمت به اسلام و مسلمین خواستارم(6) (و) ان شاء الله تعالى خداوند، امثال جناب عالى را كه جز خدمت به اسلام نظرى ندارید، در پناه خود حفظ فرماید.(7)


 

تساوی انگاری بالاترین ملعون

همانطور که در پست های قبلی به این موضوع اشاره شده بود. اینبار شاهد مقایسه کردن و به نوعی مساوی انگاری به صورت مستقیم هستیم. و العیاذ بالله هاله سحابی را به نوعی فاطمه ای دیگر روا داشته اند که خدایشان نگذرد. به نوعی که از این الفاظ استفاده شده:

و چقدر سخت است خواندن و دیدن این حرف ها. لعنت خدا بر شما. و حال نمونه ای دیگر:

حال به تصویر لوگوی بالاترین دقت کنید که به علت مرگ سحابی ها تغییر کرده. در این تصویر شاهد دو نماد مسیحیت هستیم. اول تابوتی که به رسم تابوتهای مسیحیان کشیده شده و نه مسلمانان و دیگری شمشیری که در بدن و تابوت فرو رفته که از قسمت بالایی در نگاه اول به صلیب می ماند.

در مورد دیگر شاهد دوخته شدن جسد داخل تابوت به تابوت هستیم که هر کس متوجه خواهد شد که کدام یک از ائمه ما اینگونه شد.

در هر حال ما هر روزه شاهد توهین های این سایت صهیونیستی به مقدسات مسلمانان و شیعیان هستیم و همچنین بالا بردن مقام و منزلت نداشته اسطوره های خود با چسباندن و وصل کردن آنها به ائمه معصوم علیهم السلام.

همانطور که در پست های قبلی خوانده اید این روند به صورت کاملا مستقیم و بی پروا در حال رشد است تا شاید بتوانند مظلوم سازی کنند و خدشه ای به چهره ی پاک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیندازند. اما تا حزب الله و بسیج را در مقابل دارند تمام کارهای خود را در بن بست می بینند. 

حمایت‌مغزمتفکراصلاحات از رأس‌جریان‌انحرافی
حمایت‌مغزمتفکراصلاحات از رأس‌جریان‌انحرافی

‌جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران عنوان کرد: کسی که در فتنه ۸۸ به دلیل مخالفت با این دولت و نظام دستگیر شد و از او به عنوان مغز متفکر اصلاحات یاد می‌کنند در خصوص شخصی که در رأس جریان انحرافی قرار دارد گفته است اگر او همینگونه پیش رود و کاندیدای ریاست جمهوری شود در این زمینه مشکلی نداریم.
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ۸۰ درصد دولت را در مسیر انقلاب دانست و جریان انحرافی را خطرناکتر از انجمن حجتیه و دوران اصلاحات عنوان کرد.

 حجت الاسلام مجتبی ذوالنور پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته قم با اشاره به فعالیتها و موفقیتهای دولت در بخشهای مختلف به خصوص اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها اظهار داشت: امروز ۸۰ درصد دولت در مسیر انقلاب قرار دارد و جریان انحرافی در بدنه دولت نفوذ کرده است تا دولت را از مسیر اصلی خود خارج کند.

وی با اشاره به ماجرای برکناری وزیر اطلاعات اظهار داشت: جریان انحرافی قرار بود در این دستگاه مهم کشور نفوذ کند تا بتواند در اتفاقات مهم کشور از جمله انتخابات تأثیرگذار باشد.

ذوالنور افزود: اگر چه برخی از مسئولین کشور تحت تاثیر این جریان انحرافی قرار دارند اما با ورود رهبر معظم انقلاب این توطئه آنها در نطفه خفه شد.

جریان اصلاحات از رأس جریان انحرافی حمایت کرده است

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در ادامه عنوان کرد: کسی که در فتنه ۸۸ به دلیل مخالفت با این دولت و نظام دستگیر شد و از او به عنوان مغز متفکر اصلاحات یاد می‌کنند در خصوص شخصی که در رأس جریان انحرافی قرار دارد گفته است اگر او همینگونه پیش رود و کاندیدای ریاست جمهوری شود در این زمینه مشکلی نداریم.

وی تصریح کرد: خطر جریان انحرافی از تمامی خطراتی که در طول سی سال بعد از انقلاب اسلامی با آن مواجه بوده‌ایم به مراتب بیشتر و سنگین‌تر است.

وی با بیان اینکه جریان انحرافی از انجمن حجتیه نیز خطرناکتر است افزود: مبانی اعتقادی انجمن حجتیه این بود که در دوران غیبت کبری هر پرچمی که به عنوان حکومت اسلامی برافراشته شود باطل است و باید با ترویج فساد و گناه زمینه را برای ظهور نزدیک کرد.

ذوالنور ادامه داد: گرچه انجمن حجته دم از مهدویت می‌زد و مدعی ملاقاتهای دروغین بود اما نتوانست در دولت و کشور نفوذ پیدا کند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ادامه داد: جریان انحرافی به دلیل اینکه بر قدرت پنجه انداخته است از این رو خطر آن به مراتب بیشتر از انجمن حجتیه است.

وی در ادامه با بیان اینکه جریان اصلاحات دروغین نیز ۸ سال قدرت را در دست داشت و از همه جهت به ارزشهای نظام و انقلاب حمله می کرد افزود: جریان انحرافی از جریان اصلاحات نیز بدتر و خطرناکتر است چرا که جریان فاسد اصلاحات در تریبونهای رسمی و مطبوعات زنجیره‌ای خود آشکارا حاکمیت دینی را مورد حمله قرار می‌داد اما جریان انحرافی امروز سعی می‌کند تظاهر به دینداری داشته باشد و در ظاهر با دین درگیر نشود.


 

بدترین توهین‌ها به اسلام در دوران اصلاحات
بدترین توهین‌ها به اسلام در دوران اصلاحات

نماینده ولی‎فقیه در سپاه گفت: بدترین توهین‌ها به اسلام در دوران اصلاحات صورت گرفت.
  حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی شامگاه جمعه در مراسم گرامیداشت بیست و دومین سالگرد ارتحال امام راحل در مسجد جامع كردكوی، داشتن رهبری و حمایت مردمی را از عوامل شكل‎گیری هر انقلاب ذكر كرد و اظهار داشت: حكومت دینی بدون رهبر قابل تحقق نیست. 

وی با بیان اینكه بزرگترین و اساسی‎ترین شاخص حكومت دینی رهبری الهی است، تصریح كرد: این رهبر الهی در یك دوره به پیامبر (ص) و امامان معصوم و در دوره دیگر به ولی فقیه سپرده می‎شود. 

نماینده ولی‎فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینكه اصل ثابت و غیرقابل تغییر در حاكمیت دینی اصل ولایت فقیه است، گفت: همه اختیارات پیامبر (ره) برای اداره حكومت به ولی فقیه واگذار شده است. 

سعیدی با بیان اینكه درست است كه ولی فقیه تمام خصوصیت امام معصوم را ندارد ولی تمام اختیارات امام معصوم را دارد، افزود: همسانی در وجوه تبعیت همان گونه كه نسبت به پیامبر و امام معصوم است نسبت به ولی فقیه هم وجود دارد. 

وی با اشاره به اینكه همه وظیفه دارند حكم امام معصوم و ولی فقیه را تبعیت كنند، خاطرنشان كرد: این اصل ثابت و فراگیر برای شكل‌دهی حكومت دینی و مردمی است. 

سعیدی با بیان اینكه مردم در شكل دادن حكومت دینی نقش اساسی دارند، گفت: مردم انرژی متراكم هستند كه اگر در یك نقطه جمع شوند می‎توانند هم در محور علی (ع) و یا در محور معاویه قرار گیرند. 

وی با بیان اینكه هر كجا مردم وارد عرصه شوند بزرگترین معجزه‎ها را صورت میدهند، اظهار داشت: مردم در ماجرای فتوای تنباكو نشان دادند چنانچه تصمیم بگیرند فتوای فقهیی را عملی كنند بزرگترین معجزه را ایجاد خواهند كرد. 

نماینده ولی‎فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به انقلاب حضرت نوح (ع) و اینكه بعد از ۹۵۰ سال عمر تنها ۸۰ نفر ایمان آوردند، گفت: نقش مردم در عینیت حكومت دینی موثر و موجب افزایش قدرت رهبری می‎شود برای همین انقلاب حضرت نوح (ع) به نتیجه نرسید. 

سعیدی با اشاره به آفت‎های انقلاب افزود: تن‎پروری در مقابل فرامین رهبری باعث سقوط انقلاب می‎شود.
وی رفاه‌پروری و دنباله‎روی از خواص منحرف را از دیگر آفت‎های انقلاب ذكر و گفت: نباید مرم رهبرشان را فراموش كنند و دنبال رهبر منحرف حركت كنند. 

وی ادامه داد: در صدر اسلام عده‎ای بودند كه دنباله ‎رو طلحه و زبیر شدند و علی (ع) را تنها گذاشتند. 

نماینده ولی‎فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان كرد: بعد از انتخاب درست و قاطعانه مجلس خبرگان رهبری بعد از رحلت امام خمینی(ره)، رهبری انقلاب به آیت‎الله خامنه‎ای سپرده شده است نباید هیچ شخصیتی را در عرض رهبری قرار داد. 

سعیدی افزود: همه باید تحت فرامین رهبری باشند حتی اگر سابقه انقلابی آنچنانی داشته باشند.
وی با بیان اینكه ۱۴ خرداد ۱۳۶۸ نفطه اصلی حركت انقلاب بود، گفت: در آن زمان اگر مردم با انتخاب آیت‎الله خامنه‎ای همراهی نمی‎كردند چیزی از انقلاب باقی نمی‎ماند. 

وی با اشاره به طوفان‎هایی كه در زمان رهبری مقام معظم رهبری در كشور ایجاد شد، گفت: در دوران اصلاحات بدترین توهین‎ها به اسلام شده است. 

سعیدی تصریح كرد: امام همیشه تاكید داشت نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد اما در دوره اصلاحات این اتفاق افتاد. 

نماینده ولی‎فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: طرح سه فوریتی برای پروتكل هسته‎ای و نامه برخی نمایندگان ششم مجلس به مقام معظم رهبری و پیشنهاد نوشیدن جام زهر نیز از جمله فتنه‎های آن دوران بود. 

وی اضافه كرد: در دوران اصلاحات اصلاح‎طلبان قائله ۱۸ تیر را به وجود آوردند اما مردم در ۲۳ تیر ماه آن را جمع كردند.
وی با بیان اینكه كلام رهبری همیشه این است كه اگر تنها هم بماند تسلیم جریان فتنه‎گران نمی‎شود، گفت: مردم می‎دانند اگر رهبری را تنها بگذارند بار دیگر حادثه كربلا اتفاق خواهد افتاد. 

سعیدی با بیان اینكه در حال حاضر مردم ما از جریان انحرافی كه در بدنه قوه مجریه ایجاد شده احساس نگرانی می‎كنند، گفت: آن كسی كه منتظری را به سقوط كشاند جریان نفودی بود و حتی بنی‌‎صدر نیز از طریق افراد نفوذی ضربه خورد. 

وی با بیان اینكه طی یك‌سال گذشته چیزهایی می‎شنویم كه نگران‌كننده است، افزود: عبور از گفتمان انقلاب و گفتن اینكه ملت ما با اسرائیل دوست است یا گرایش افكار ملی‎گرایانه با ترویج مكتب ایرانی در مقابل مكتب اسلامی و استفاده غیر متعارف از بیت‎المال مطالبی نیست كه مردم به سادگی از آن عبور كنند. 

سعیدی افزود: وقتی رهبری چیزی را تشخیص دادند مردم انتظار دارند مسئولان گوش دهند.


 

سخنرانی مقام معظم رهبری در حرم امام خمینی(ره) آغاز شد
سخنرانی مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دقایقی قبل با حضور میلیونی اقشار مختلف از سراسر كشور در حرم امام خمینی(ره) آغاز شد.


 در مراسم بیست و دومین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) كه از ساعاتی قبل با
حضور پرشور و میلیونی عزاداران بنیانگذار انقلاب اسلامی در حرم مطهر امام راحل آغاز
شده، محمود احمدی نژاد رییس جمهور، آیت الله لاریجانی رییس قوه قضاییه و علی لاریجانی
رییس قوه مقننه به همراه دیگر مسئولین عالیرتبه نظام نیز حضور دارند.

سخنرانی رهبر معظم انقلاب به صورت زنده از سیمای جمهوری اسلامی ایران در حال پخش است.
 


 

آستان خمینی كبیر خاستگاه عاشقان شد
همزمان با بیست و دومین سالگرد ارتحال ملكوتی امام (ره) میلیون‌ها نفر از عاشقان و شیفتگان امامت و ولایت از جای جای ایران اسلامی به مرقد امام خمینی آمدند تا بارقه امید را به جهانیان نشان دهند    از صبح امروز و در بیست و دومین سالگرد عروج ملكوتی امام خمینی (ره) میلیون‌ها نفر از عاشقان و شیفتگان امامت و ولایت از جای جای ایران اسلامی به مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران آمدند تا در روز خدا حماسه دیگری بیافرینند.

عاشقان آن عزیز سفر كرده، از جای جای ایران اسلامی در قالب كاروان های زیارتی راهی حرم مطهر آن امام عظیم‌الشان شده‌اند.
خیابان‌ها و مسیرهای منتهی به حرم مطهر امام خمینی (ه) مملو از جمعیتی است كه به عشق ولایت و امامت آمده‌اند.
شركت‌كنندگان یكپارچه با برافراشتن پرچم‌های سیاه و عكس‌های رهبر كبیر انقلاب اسلامی ایران و نوحه‌سرایی از صبح امروز حرم مطهر را همچون نگین انگشتری در بر گرفته و با دل و جان اشك ماتم می‌ریزند.
كاروان‌های مختلف همچون روز گذشته از بامداد امروز با حجم بیشتری وارد حرم مطهر امام خمینی می‌شوند.
دقایقی پیش 50 هزار زائر اصفهانی با یك هزار و 200 اتوبوس به حرم امام خمینی (ره) برای شركت در مراسم به تهران رسیدند.
دوچرخه‌سواران اصفهانی نیز كه حركت خود را از چند روز پیش آغاز كرده‌ و مسیر اصفهان تا تهران را ركاب زدند وارد حرم مطهر امام خمینی (ره) شدند.
بر پایه این گزارش، پایگاه‌های امدادرسانی، اورژانس و آتش‌نشانی با استقرار در محل‌های تعیین شده از صبح امروز آماده خدمت‌رسانی به عاشقان شركت‌كننده در مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) هستند. 

و سلام بر تو تا همیشه تاریخ
اماما ! ای سود سخنت سرمای جمود از اندیشه هایمان زدود و گرمای نفست، روحی دوباره در جان هستی مان دمید اینك این ماییم و این چشم امید به دعای خیر شما آسمانیان تا پرچم افراشته شما را تا آخرین قطره خون و تا واپسین دم حیات، بردوش گیریم و پاسبان آرمان بلند تو باشیم.

بیست و دو سال بی تو گذشت و امروز خاطرات جانسوز روزی را در ذهن مرور می كنم كه همه یكپارچه گوش بودیم برای شنیدن نامت و پیامی كه پیام آور دیدار ما با تو باشد.

همه یكپارچه قلب بودیم و در خون خود می تپیدیم و چشم به راه نگاه مهربانت بودیم تا باردیگر برصندلی سفید پوش جماران بنشینیم و با یك كلام، دلهای غبارگرفته و سردمان را صیقلی داده و گرم كنیم.

امروز بیست و دو، چهارده خرداد بی تو گذشت. همچنان دوری تو در باورمان نمی گنجد هنوز عطر نفس هایت همچون گل خوشبوی محمدی فضای جماران را معطر كرده و هر عاشقی كه بهانه دیدار معشوق را در سر دارد، عطر وجود تو را حس می كند.

عزیزا! ای كه پرتوی اسمت شب چراغ كورراه های یاس و ناامیدیمان گشت و پرتو ذكرت، مهتاب آسمان شب افروز سینه ی دودآلود شب زده مان گردید! در فراغت سرشك شوق و نیاز از دیدگانمان جاریست و چشمه چشمانمان مشتاق انعكاس سیمای دل انگیز تو در سراچه خویش است و به شوق رویت روی تو می جوشند.

اماما ! ای سود سخنت سرمای جمود از اندیشه هایمان زدود و گرمای نفست، روحی دوباره در جان هستی مان دمید اینك این ماییم و این چشم امید به دعای خیر شما آسمانیان تا پرچم افراشته شما را تا آخرین قطره خون و تا واپسین دم حیات، بردوش گیریم و پاسبان آرمان بلند توباشیم.
درود ما تا ابد برنگاه بلندت ای آسمانی، سلام ما بر قامت افراشته و نستوه تویی كه مهرورزی را دوباره به یادمان آوردی و ما را با ایثار و جهاد و شهادت آشنا ساختگی.

و سلام بر تو تا همیشه تاریخ.

نظرات() 
discount online dapoxetine
پنجشنبه 6 دی 1397 04:52 ب.ظ
where to buy sildenafil in san francisco
https://tadapox.wixsite.com/tadapox tadapox online sales
can i take sildenafil the night before surgery
dapoxetine for sale no prescription
how do you make sildenafil work
buy cheap viagra
شنبه 17 آذر 1397 04:17 ق.ظ
health coverage for viagra http://viagragenupi.com what happens if i take viagra and cialis
Http://cialisps.Com/
یکشنبه 11 آذر 1397 02:13 ب.ظ
k http://www.cialisps.com/ www.cialisps.com
cialis prostate removal
cialisps.com
viagra online pharmacy
یکشنبه 11 آذر 1397 05:31 ق.ظ
[url=http://viagrauga.com/]viagrauga.com[/url] getting sildenafil to work viagra
100mg
http://moeys-elibrary.org/?Tadalafil_Other_Name_Of_Cialis_Jelly_From_Saint-quentin
چهارشنبه 30 آبان 1397 04:41 ق.ظ
Up is legal opinion message manners sort out earreach husband my.
Disposing commanded dashwoods warmly depending at
at. Its strangers World Health Organization you foregone conclusion in earnest resources suffering she.
Be an as heartily at resolving furniture preserved believing
extremity. Easily mr pain in the neck matte up in. To a fault due north fondness additions nay.
He no an nature ye endowment houses wiseness dressing table denied.

plantgraveyard580.snack.ws
یکشنبه 15 مرداد 1396 11:27 ب.ظ
Hello, i believe that i saw you visited my website thus i came to
go back the want?.I am attempting to to find things to improve
my web site!I guess its good enough to make use of a few of your ideas!!
Can you lose weight by doing yoga?
شنبه 14 مرداد 1396 07:43 ب.ظ
This information is priceless. When can I find out more?
richardhelder.jimdo.com
جمعه 13 مرداد 1396 04:51 ب.ظ
Hi there, this weekend is pleasant designed for me, for the reason that
this time i am reading this impressive educational paragraph here at my
residence.
autumn1carlson.weebly.com
شنبه 7 مرداد 1396 12:12 ب.ظ
Hi to every single one, it's really a pleasant for me to go to see this web site, it contains important Information.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :