تبلیغات
صاحبان سبز - بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس

صاحبان سبز

پنجشنبه 19 خرداد 1390

بی حجابی دختران‌دانشجو درملأعام+عکس

نویسنده:   

 

به گزارش مشرق، از سوی گروه گرافیك دانشگاه آزاد قم روز گذشته ۱۷ خرداد نمایشگاه عكسی برگزار شد كه در این نمایشگاه از عکس‌های دانشجویان بی‌حجاب استفاده شده و در معرض دید دانشجویان پسر نیز قرار گرفت.


دانشجویان دختر رشته گرافیك دانشگاه آزاد قم برای حضور در این نمایشگاه گرافیک، عكس‌های خود را به صورت بی‌حجاب و با پوشش زننده كه برخی از آنها در خوابگاه‌های دانشجویی گرفته شده را در این نمایشگاه در معرض دید قرار دادند و حتی این دانشجویان دختر با حضور در این نمایشگاه در خصوص خواص هنری عکس‌های بی‌حجاب خود به حاضران توضیحاتی می‌دادند. براساس این گزارش، مسئولان امور دانشجویی و حراست دانشگاه آزاد قم در خصوص برپایی این نمایشگاه تحركی انجام ندادند كه این امر موجب نارضایتی و اعتراض دانشجویان این واحد دانشگاهی شد.

این در حالی است كه مسئولان دانشگاه آزاد واحد قم در نوع پوشش دانشجویان دختر و پسر این دانشگاه حساس هستند اما درباره برگزرای این نمایشگاه كه دختران دانشجو به راحتی تصاویر بی‌حجاب و بعضاً با پوشش‌های زننده خود را منتشر كردند اقدامی انجام ندادند. 

جزئیات نحوه نفوذ دستگاه امنیتی ایران در اپوزیسیون خارج‌نشین و انهدام دولت در تبعید

یك مقام مسئول در وزارت اطلاعات جزئیاتی از نفوذ دستگاه امنیتی كشورمان در كانون اپوزیسیون خارج كشور و فرایند شكست پروژه آمریكایی - صهیونیستی «دولت در تبعید» را تشریح كرد. 

این مقام مسئول در حوزه امنیت داخلی وزارت اطلاعات اظهار داشت:‌ پس از آنكه دشمنان در جریان فتنه 88 كه با توجه به بدیع بودن متغیرهایش متفاوت‌ترین فتنه در طول عمر جمهوری اسلامی بود موفق به پیشبرد پروژه براندازی نرم جین ‌شارپ نشد اقدامات سخت‌افزارانه در دستور كار قرار دادند.

وی ادامه داد:‌ طراحان ناكام پروژه جنگ نرم از جمله جوزف نای به این فكر افتادند كه با توجه به جایگاه اقوام و مذهب در ایران متوسل به اقدامات سخت و عملیات‌های خرابكارانه در كشورمان شود.  

این مقام مسئول در وزارت اطلاعات گفت: بنیاد آمریكایی دفاع از دموكراسی (PDD) در یكی از جلسات خود كه 3 ساعت طول كشید تشكیل«دولت در تبعید» را تصویب كرد كه مأموریت اجرای این پروژه به دنیس راس معاون امور خاورمیانه اوباما سپرده شد.

وی افزود: تحقق دولت درتبعید نیازمند چهره‌ای برخوردار از سوابق اجتماعی و مذهبی بود و برهمین اساس سرویس اطلاعاتی آمریكا شناسایی و جذب عناصر مناسب برای رهبری دولت مذكور را در دستور كار قرار داد.

به گفته این مقام امنیتی در آن ایام محمدرضا مدحی كه دارای وجه سابقه طولانی خدمت در نهادهای انقلابی بود و در بانكوك به تجارت جواهرات و سنگ‌های قیمتی اشتغال داشت، مورد توجه سفارت آمریكا در تایلند قرار گرفت.

«این فرد خیلی زود از طریق سرویس اطلاعاتی آمریكا برای پیوستن به جریان ضد انقلاب خارج از كشور جذب شد و در سفری به عربستان با مقامات آمریكایی از جمله هیلاری كلینتون وزیر امور خارجه این كشور دیدار كرد.»

مقام مسئول در حوزه امنیت داخلی وزارت اطلاعات گفت: مدحی با پذیرش همكاری با آمریكا و اپوزیسیون خارج نشین و طرح ادعای سازماندهی هزاران نفر از نیروهای داخلی جنبشی را تحت عنوان «جمع یاران» تشكیل داد.

وی افزود: او پس از سفر به واشنگتن با هواپیمای اختصاصی و استقرار در ویلایی در حومه این شهر با جو بایدن دیدار كرد كه در این ملاقات، معاون رئیس جمهور آمریكا حمایت كامل كشورش از نامبرده را اعلام كرد.

این مقام امنیتی ادامه داد: در پی موافقت مدحی با همكاری در پروژه دولت در تبعید دنیس راس كه مأموریت تشكیل این دولت را داشت پروژه خود را با توجه به ویژگی‌های شخصیتی و سوابق همكار جدیدش تكمیل شده دید.

به گفته او، مدحی پس از مدتی به فرانسه رفت و در آنجا با امیرحسین جهانشاهی سرمایه‌دار ایرانی دارای تابعیت فرانسوی - اسرائیلی كه پدرش از چهره‌های نزدیك به رژیم پهلوی به ویژه اشرف بود و خود او نیز مسئولیت سازمانی موسوم به (موج سبز) را برعهده داشت و 9 سال برای اقدامات براندازانه در سرزمین‌های اشغالی دوره دیده بود و همچنین مهرداد خوانساری از عناصر سلطنت‌طلب وابسته به دفتر به اصطلاح مطالعاتی سازمان جاسوسی MI6 انگلیس كه پدر وی نیز از دیپلمات‌های رژیم شاه بود، ملاقات كرد.

«در این دیدار خصوصی كه در هتل آتلانتیك پاریس (محل كار جهانشاهی) انجام شد و در همان مكان نیز آغاز همكاری این 3 نفر در یك كنفرانس مطبوعاتی اعلام شد پروژه تشكیل شورای رهبری دولت در تبعید رسماً كلید خورد.»

مقام مسئول در وزارت اطلاعات با یادآوری برگزاری كنفرانسی در جزیره گوادالوپ در ژانویه 1979 (دیماه 1357) با حضور رؤسای 4 قدرت مهم بلوك غرب برای بازگرداندن شاه مخلوع به كشور، گفت كه این‌ بار اپوزیسیون در نیمه دوم سال گذشته كنفرانسی تحت عنوان گوادالوپ 2 برای همفكری در زمینه براندازی جمهوری اسلامی برگزار كرد.

وی افزود: در این نشست كه سران تمام جریانات و گروههای ضدانقلاب از منافقین تا سلطنت‌طلبان و از تجزیه‌طلبان تا جریان فتنه و حتی فرق منحرف اخلاقی و اجتماعی حضور داشتند دولت در تعبید رسماً اعلام موجودیت كرد.

به گفته این مقام امنیتی، عبدالله مهتدی رهبر گروهك منحله كومله، حسن شرفی رهبر گروهك منحله دموكرات، علیرضا نوری‌زاده سلطنت‌طلب عضو MI6، رضا حسین‌بُر از رهبران یكی از گروههای تجزیه‌طلب، محسن مخملباف رابط اپوزیسیون خارج كشور با سران فتنه، جهانشاهی از عناصر سازمان موساد و همچنین مسئول میز ایران در سازمان جاسوسی فرانسه به نمایندگی از نیكلا ساركوزی رئیس جمهور این كشور حضور داشتند.

«در این جلسه راههای براندازی جمهوری اسلامی از جمله تداوم حیات جریان فتنه از طریق اقدامات آشوبگرانه و اغتشاش و حتی ترور چهره‌های منتسب به جریان مذكور در داخل كشور و همچنین نفوذ در ساختارهای قدرت جمهوری اسلامی از طریق جذب نیرو از مراكز مهم مورد بررسی قرار گرفت و 7 میلیارد دلار آمریكا نیز برای آغاز این تحركات اختصاص یافت.»

مقام مسئول در حوزه امنیت داخلی وزارت اطلاعات گفت: پس از انتخاب مدحی به رهبری دولت در تبعید و جهانشاهی به جانشینی وی و ایجاد شورای 30 نفره برای فعالیت‌های اجرایی در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی و رسانه‌ای در حقیقت پروژه مذكور وارد فاز جدیدی شد.

وی افزود: یكی از اقدامات صورت گرفته در این مرحله جذب دیپلمات‌های ایرانی در خارج كشور بود كه برای آن كمپینی هم تشكیل شد اما با افشای هویت احمد ملكی دیپلمات ایرانی در ایتالیا كه خواهرزاده مهدی كروبی بود این پروژه با شكست مواجه شد.

به گفته این مقام امنیتی هنگامی كه قرار شد شورای رهبری دولت در تبعید برای مدیرت و هدایت عملیات‌های خرابكارانه در ایران و براندازی جمهوری اسلامی از طریق كودتاه ظرف یك سال در پادگان سیكلن تلاآویو مستقر شوند، عملیات نجات مدحی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) انجام شد و او به كشور بازگشت.

وی در پایان تأكید كرد كه امروز بحمدالله با در پیش‌ گرفتن رویكرد تهاجمی وزارت اطلاعات و تعریف امنیت نظام اسلامی در خارج از مرزها و اقدامات مؤثر و هوشمندانه در این عرصه جمهوری اسلامی در بالاترین سطح ثبات و امنیت قرار دارد.

شب گذشته مستند «الماسی برای فریب» از شبكه اول سیما پخش شد كه روایتی از نفوذ دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی در كانون اپوزیسیون خارج‌نشین و اشراف بر تحركات ضد انقلاب و نمایشی از اقتدار سربازارن گمنام امام زمان (عج) در به سخره گرفتن سرویس‌های جاسوسی غرب بود.

دشمنان نظام اسلامی در طی 32 سال گذشته همواره با استمداد از اپوزیسیون و به كار گرفتن اقدامات نرم و سخت‌افزارانه تلاش كردند توطئه‌های خود را برای براندازی جمهوری اسلامی پیش برند اما پاتك وزارت اطلاعات به توطئه بزرگ دولت در تبعید كه همه سرویس‌های جاسوسی دشمن و ضدانقلاب در لوای آن بودند با اقدامی استراتژیك به تأخیر افتاد و فرسایشی شدن آن موجب كاهش نتایج این طرح آمریكایی - صهیونیستی شد و سپس با نجات الماسی كه برای فریب اندیشیده شده بود، نقشه‌ای كه آنها الماس خود می‌خواندند با الماسی دیگر منهدم شد. 
 

مستند‌نفوذ وزارت‌اطلاعات در اپوزیسیون خارج‌نشین
مستند‌نفوذ وزارت‌اطلاعات در اپوزیسیون خارج‌نشین

مستند نفوذ محمدرضا مدحی از نیروهای مرتبط با دستگاه‌های امنیتی جمهوری اسلامی ایران در اپوزیسیون خارج نشین امشب از رسانه ملی پخش می‌شود.

 در پی تصویب طرح تشكیل دولت در تبعید از سوی بنیاد آمریكایی دموكراسی كه بر اساس آن قرار بود مجموعه‌ای از نیروهای با سابقه اجتماعی و مذهبی با ایجاد شورایی اقدام به عملیات خرابكاری و در نهایت براندازی جمهوری اسلامی كنند، محمدرضا مدحی از ایرانیان مقیم خارج كشور برای اداره این دولت انتخاب شد.

وی كه پیش از اشتغال به تجارت در خارج از كشور، با دستگاه‌های امنیتی جمهوری اسلامی و نهادهای انقلابی همكاری داشته، با نفوذ در اپوزیسیون خارج كشور و تشكیل گروهی موسوم به "جنبش جمع یاران " با جریانات ضد انقلاب ارتباط گسترده برقرار كرد.

مدحی همچنین با برخی مقامات آمریكایی و همچنین نمایندگان سرویس‌های جاسوسی انگلیس و فرانسه دیدارهای متعدد داشت و آنها از وی خواسته بودند كه با ایجاد ارتباط گسترده با سران فتنه در داخل كشور و جذب نیرو از بدنه دستگاه‌ها و نهادهای مختلف نظام و ایجاد یك شبكه منسجم پروژه دولت در تبعید و براندازی نظام اسلامی را عملیاتی كند.

هنگامی كه قرار شد در راستای این پروژه مدحی و شورای رهبری دولت در تبعید در پادگانی در تل‌آویو مستقر شوند عملیات نجات وی توسط سربازان گمنام امام زمان انجام شد و مدحی به كشور بازگشت.

امشب مستندی تحت عنوان "الماس فریب " از رسانه ملی پخش می‌شود كه روایتی كوتاه از پورژه نفوذ و اشراف دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی در اپوزیسیون خارج نشین است. 

بنیاد طراحی لباسهای مناسب هم می‌آید
 
بنیاد طراحی لباسهای مناسب هم می‌آید

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت :‌ بنیادی برای طراحی ،‌تولید و توزیع لباس های مناسب تاسیس می شود که تمام این کارها را انجام دهد. 
 
به گزارش واحد مرکزی خبر سید محمد حسینی افزود: برای ساماندهی پوشش ‌علاوه بر طراحی لباس باید در تولید و توزیع آن نیز وارد شویم.
 
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چه اقدامی برای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف انجام داده اید گفت:‌ ما باید کار فرهنگی کنیم.
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به همه معاونت هایم تاکید کرده ام که در اثار تولیدی سینمایی، تئاتر،کتاب وهنرهای تجسمی مراقبت کنند بدحجابی ترویج نشود.
 
حسینی افزود : ‌در اقدامی دیگر نیز خواسته ایم مولفان و هنرمندانی که به رواج فرهنگ حجاب و عفاف توجه دارند تشویق شوند تا فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی گسترش یابد.
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت :‌ فعالیت های سلبی و ایجابی در زمینه حجاب و عفاف باید توامان انجام شود. 

جزئیات بازداشت دو عضو باقیمانده تیم ترور کومله
جزئیات بازداشت دو عضو باقیمانده تیم ترور کومله

نیروهای سپاه بیت‌المقدس و سربازان گمنام امام زمان (عج) در اقدامی موثر دو عضو باقیمانده تیم تروریستی وابسته به گروهك منحله كومله را در یكی از روستاهای شهرستان سروآباد دستگیر و این گروه را به طور كامل متلاشی كردند.

به گزارش روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعضای این تیم تروریستی شب سیزدهم خردادماه جاری یك بسیجی ساكن روستای اندیمن (هنی‌من) كامیاران را در مقابل چشمان همسر و فرزندش به شهادت رسانند.

بر اساس این گزارش اعضای این تیم تروریستی وابسته به گروهك منحله كومله دو روز پس از این جنایت از سوی نیروهای سپاه كامیاران شناسایی شدند. بر اساس این گزارش در هنگام تلاش برای دستگیری این تروریستها در یك درگیری، سه تن از تروریستها زخمی شدند و یكی از آنان نیز به هلاكت رسید.

نیروهای سپاه و سربازان گمنام امام زمان(عج) همچنین با اشراف كامل اطلاعاتی دو نفر دیگر از اعضای این گروه را پس از گذشت دو روز، دستگیر كردند.

دو عضو دیگر این گروهك تروریستی هم كه در سیزدهم خرداد ماه جاری بسیجی شهید شیرزاد میدانی را در روستای 'هنی‌من' كامیاران به شهادت رسانده بودند، دیروز با هوشیاری و اقتدار نیروهای سپاه بیت‌المقدس كردستان و با همكاری اداره كل اطلاعات استان و مردم منطقه، دستگیر شدند.

سپاه بیت‌المقدس كردستان اعلام كرد كه عملیات تعقیب و دستگیری این دو تروریست ساعت 12 و 30 دقیقه ظهر دیروز (سه شنبه) در حوالی روستاهای بریدر و هرسین از توابع شهرستان سروآباد انجام شد.

در این عملیات كه باهمكاری خوب اهالی منطقه صورت گرفت، تعداد چهار قبضه سلاح انفرادی و سایر تجهیزات مربوطه نیز از اعضای این تیم تروریستی وابسته به استكبار جهانی كشف و ضبط شد.

نظرات() 
How much can you grow from stretching?
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:32 ب.ظ
Hey There. I found your blog using msn. This is an extremely
well written article. I'll be sure to bookmark it and
come back to read more of your useful information. Thanks for the post.
I will certainly comeback.
http://martinezmtrzqubsou.soup.io
سه شنبه 2 خرداد 1396 08:30 ب.ظ
This text is priceless. How can I find out more?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :