تبلیغات
صاحبان سبز - خودداری 5 بیمارستان از پذیرش طلبه ناهی از منكر

صاحبان سبز

خودداری 5 بیمارستان از پذیرش طلبه ناهی از منكر

یكی از دوستان طلبه جوانی كه شب گذشته مورد حمله افراد شرور قرار گرفته است گفت: 5 بیمارستان از پذیرش وی خودداری كرده و بیمارستان آخر هم پذیرش وی را منوط به واریز 6 میلیون تومان وجه نقد كرد.

 
به گزارش فارس، یكی از دوستان علی خلیلی، طلبه جوانی كه شب گذشته در پی برخورد با افراد شروری كه قصد مزاحمت و آزار و اذیت چند زن در بلوار پروین را داشتند، از ناحیه گردن مورد جراحت شدید واقع شد، اظهار داشت: همراهان و حاضران در صحنه بعد از متواری شدن افراد شرور، وی را به چند بیمارستان بردند كه 5 بیمارستان از پذیرش وی خودداری كردند. 
 
وی ادامه داد: بیمارستان‌های رسول اكرم، امام حسین(ع)، شهدای تجریش، امام سجاد(ع) و پارسیان از پذیرش این طلبه جوان خودداری كرده و علت این كار را حال وخیم وی عنوان كردند. 
 
این فرد مطلع گفت: در نهایت همراهان خلیلی، او را به بیمارستان خصوصی عرفان بردند كه مسئولان این بیمارستان هم پذیرش وی را منوط به واریز مبلغ 6 میلیون تومان وجه نقد كرده و سرانجام با واریز 5 میلیون تومان، او را پذیرش كردند. 
 
به گفته این شخص در حال حاضر علی خلیلی وضعیت نیمه‌هوشیار دارد. 
 
گفتنی است این حادثه و مجروح شدن این طلبه جوان در یكی از شرقی‌ترین مناطق تهران بوده و این در حالی است كه وی بعد از خودداری 5 بیمارستان، در بیمارستانی در غرب تهران پذیرش شده است.


 

آیت‌الله علم‌الهدی: در انتخابات آینده اصلاخ طلبان هم به اسم اصول گرایی می آیند
آیت‌الله علم‌الهدی: در انتخابات آینده اصلاخ طلبان هم به اسم اصول گرایی می آیند

امام جمعه مشهد گفت: تحجر،بی بند و باری و قدرت طلبی مثلث خطرناكی برای انقلاب است.

آیت‌الله سید احمد علم الهدی شامگاه جمعه در همایش مكتب امام (ره) و اصولگرایی راستین در جمع تعدادی از اصولگرایان استان‌های خراسان در مركز همایش‌های صدا و سیما خراسان رضوی اظهار داشت: نباید اجازه فعالیت به این جریان‌ها را داد.

امام جمعه مشهد افزود: هدف اصلی هر كدام از این جریان‌ها سركوب حزب الهی ولایت‌مدار متدین است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینكه هم اكنون در مراكز دولتی هركس كه دوستدار ولایت فقیه باشد در پایین درجه خدمتی قرار دارد، ابراز تاسف كرد: در این اماكن اگر كسی حرفی در تایید ولایت فقیه بزند، از كار بی كار می‌شود.

وی با تاكید بر اینكه این فضا باید هر چه سریعتر شكسته شود، هشدار داد: در صورت ادامه پیدا كردن این روند، لبه این ضربات مهلك جان مقام معظم رهبری را نیز می‌گیرد.

علم‌الهدی با بیان اینكه هیچ گونه اشتباهی از سوی بزرگان كشور در ارتباط با حمایت از دولت در انتخابات گذشته وجود ندارد، گفت: هم اكنون ما به عدالت اجتماعی مورد نظرمان برای اقشار مختلف مردم رسیده‌ایم.

وی به تبلیغات زمان انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ در مشهد اشاره كرد و تصریح كرد: در بغل برخی از حامیان برخی از كاندیداها سگ بود و در ستاد انتخاباتی كاندیدای دیگر زیارت عاشورا قرائت می‌شد.

امام جمعه مشهد اعلام كرد: در همین راستا تكلیف آن زمان برای تمام متدینان و دوستداران انقلاب مشخص بود.

علم‌الهدی انتخابات پیش رو كشور را مصیبت‌بار ترین انتخابات طول تاریخ انقلاب پیش‌بینی كرد و یادآور شد: در این انتخابات تمام جریان‌ها حتی اصلاح طلبان با لباس و آرم اصولگرایی وارد عرصه سیاسی می‌شوند.

وی هوشیاری در این زمینه را بسیار مهم ارزیابی كرد و گفت: در حال حاضر سه مسئله تحجر، توسعه بی هنگام مفاسد اجتماعی و بی‌بند و باری و همچنین قدرت‌یابی و فرصت‌طلبی انقلاب را در یك وضعیت مثلثی قرار داده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری این مثلث را بسیار خطرناك دانست و عنوان كرد: از ابتدای انقلاب تاكنون قدرت طلبان همیشه با ولایت فقیه زاویه داشته‌اند. 

خورشید من برآی که وقت دمیدن است

دل را ز بی خودی سر از خود رمیدن است

جان را هوای از قفس تن پریدن است

از بیم مرگ نیست که سرداده ام فغان

بانگ جرس زشوق به منزل رسیدن است

دستم نمی رسد که دل از سینه برکنم

باری علاج شکر گریبان دریدن است

شامم سیه تر است ز گیسوی سرکشت

خورشید من برآی که وقت دمیدن است

سوی تو این خلاصه گلزار زندگی

مرغ نگه در آرزوی پرکشیدن است

بگرفت آب و رنگ زفیض حضور تو

هرگل دراین چمن که سزاوار دیدن است

با اهل درد شرح غم خود نمی کنم

تقدیر قصه دل من ناشنیدن است

آن را که لب به دام هوس گشت آشنا

روزی (امین) سزا لب حسرت گزیدن است 

منافقین: آمریکا هم مجبور شد به ایران باج بدهد

اصرار دولت عراق برای تخلیه پادگان نظامی اشرف و ناتوانی اشغالگران در زمینه حمایت از گروهک منافقین موجب پرخاشگری سایت این سازمان تروریستی شد.

پایگاه اینترنتی منافقین در واکنش به استیصال آمریکا نوشت: آمریکا می خواهد اشرف را به دولت عراق تحویل دهد و اشرفیان را در مکانی دیگر که تاکنون هیچ «گرای» مشخصی ندارد اسکان دهد. موضوع حفاظت از این مکان مجهول، به امان خدا واگذاشته شده است. یعنی به زبان ساده، ساکنان اشرف به تصمیم آمریکا به قربانگاه فرستاده می شوند. «گرای» این مکان احتمالا قبلا به سپاه پاسداران داده شده است یا خود آنرا محاسبه کرده اند. در فرهنگ سیاسی دولتهایی که به نوبت در آمریکا زمام امور را به دست می گیرند، از قرار معلوم «فرار» از کانون خطر به معنی «امنیت» بیشتر است. البته اشتباه نکنیم، این مقوله فقط زمانی از طرف آنها مطرح می شود که چاره ای بجز تسلیم در مقابل زور ندارند. بطور نمونه، خروج فرارگونه نیروهای آمریکایی از لبنان بعد از کشته شدن بیش از سیصد سرباز و تفنگدار آمریکایی در سالهای دور بوسیله بمبی ظاهرا از همین منطق پیروی می کرد.

ارگان منافقین ادامه می دهد: وقتی زور طرف مقابل زیاد است و منفعت آنچنانی در کار نیست فرار را بر قرار ترجیح می دهند. بطور مثال استدلالی که جدیدا برای توجیه بی عملی و شانه خالی کردن از زیر تعهدات ادعایی خود می آورند، اینست که باید کار تغییر رژیم در کشورهای دیکتاتوری به عهده مردم آن کشورهایی که دچار دیکتاتوری هستند گذاشته شود. معکوس این موضوع وقتی اتفاق می افتد که در مقابل خود تهدید آنچنانی احساس نمی کنند و دشمن، مثلا مردم کشوری هستند که بعد از سالهای متمادی تحریم و محاصره، نای نفس کشیدن ندارند. آن جاست که در حرکتی بسیار آزادیخواهانه با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی و بکارگیری علمی مرگبارترین تسلیحات نظامی، بی توجه به موازین حقوق بین الملل و کنوانسیونهای بین المللی، یورش می آورند و همه چیز را نابود می کنند. نمونه عراق در این مورد در دسترس و گویاست.

رسانه منافقین هیچ اشاره ای به نقش جنایتکارانه خود در سرکوب شیعیان و کردهای عراق که به عنوان خوش خدمتی برای صدام صورت گرفت، نکرد اما نوشت آمریکا در حال باج دادن یکطرفه به رژیم ایران و متحد آن در عراق است. در حال حاضر سیاست آمریکا در عراق کاملا تحت نفوذ و فشار رژیم آخوندی قرار دارد. 

نوری زاده:فریبا داودی مهاجر یک آپارتمان گرفت تا کشف حجاب کند

یك كارچاق كن سرویس های جاسوسی در واكنش به افشای ماجرای دریافت پول از رژیم سعودی، اعلام كرد كه متهم كنندگان وی خود از دولت آمریكا پول می گیرند و حتی در این راه حاضر شده اند كشف حجاب كنند!

 

نوری زاده چندی پیش با مساعدت سفارت و استخبارات رژیم سعودی كنفرانس مخفیانه ای را در لندن برگزار كرد كه در آن شماری از سران گروهك های تروریست و تجزیه طلب نظیر كومله شركت داشتند و از جمله از خوزستان به عنوان عربستان و متعلق به رژیم سعودی نام برده شد. خبر برخی اظهارات در كنفرانس و پول های دریافت شده از رژیم سعودی به سرعت لو رفت و فریبا داودی مهاجر كه نگران بود به خاطر حضور در این حلقه بدسابقه زیر علامت های سؤال تازه ای قرار گیرد، به انتقاد از كنفرانس پرداخت. او عملا نوری زاده را مواجب بگیر رژیم سعودی خواند تا خود را تبرئه كرده باشد اما نوری زاده كه هنوز از سؤالات درباره نقش آفرینی در سناریوی امنیتی «مدحی» و «الماس فریب» رهایی نیافته، این بار از خیانت یك شركت كننده كنفرانس (داودی مهاجر) به خشم آمده و متقابلا برخی اخبار پشت پرده را فاش كرد. او می گوید قرار نبوده محتوای كنفرانس رسانه ای شود.

وی فاش كرد كه داودی مهاجر در آمریكا حاضر شده در ازای تامین خانه و زندگی كشف حجاب كند. نوری زاده به داودی مهاجر گفت: «شما كی هستید كه از من منابع مالی می خواهید؟ شما وقتی آمدید آمریكا با روسری! منابع مالی تان كی بود؟ كی به شما آپارتمان داد كه روسری تان را برداشتید؟ هزینه كنفرانس ها بسیار كمتر از مبلغی است كه به عنوان بورسیه در آمریكا به شما پرداخت شده است بنابراین وقتی حساب كتاب باز می كنید بدانید با كی طرف هستید. خود را نخود هر آش نكنید و در جاهایی كه از حد و حدود شما بالاتر است دخالت نكنید این را به بانوی محترم (داودی مهاجر) می گویم و به بقیه كه در این مورد اظهارنظر می كنند.»
یادآور می شود داودی مهاجر از همكاران نشریات و احزاب اصلاح طلب پس از مدتی حضور در آمریكا در یك شوی تلویزیونی در صدای آمریكا اقدام به برداشتن روسری كرد!

به دنبال این افشاگری متقابلاً علی افشاری (داماد داودی مهاجر) كه خود در دریافت مواجب علنی از سازمان های ضد ایرانی آمریكا گوی سبقت از همقطاران ربوده، دست به كار شد تا از «شرافت سیاسی»! خود و داودی مهاجر دفاع كند. افشاری ادعا كرد زندگی مادرزنش در آمریكا از «دستمزد زحمات و كار بدون استراحت در بنیادهای غیردولتی آمریكا» تامین می شود. 

من اصلاح‌طلب، یکی به نعل میزنم یکی به میخ!

به دنبال اعلام برائت قائم مقام كروبی در اعتماد ملی از فتنه سبز و حملات افراطیون به وی، سایت ضدانقلابی گویانیوز پرسید كدام یك از اصلاح طلبان دچار بی ثباتی و تذبذب در مواضع نیستند؟

 

  اعلام برائت منتجب نیا از سبزها شوكی به مخالفان وارد كرد. مانده ایم این چرخش ها را چه بنامیم؟ چرخش از اعتقاد به بی اعتقادی یا از بی اعتقادی به اعتقاد، آن هم به این سرعت؟ راستی اصلا چرا باید تعجب كنیم؟ مگر اكبر گنجی كه اقلا سه یا چهار سال مامور وزارت اطلاعات بوده، هم اكنون حتی نفس اسلام و بودن پیغمبرش را زیر سؤال نبرده؟ چرا این چرخش برای ما علامت تعجب به همراه ندارد؟ چرا پوست انداختن این «برادر اطلاعاتی قدیم» و «تئوریسین اصلاحات جدید» برای ما جای تعجب ندارد؟ مگر عطاءالله مهاجرانی كه ستون نویس روزنامه اطلاعات بود، دمخور حجت الاسلام دعایی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت خاتمی، روی از جمهوری اسلامی برنگرداند و لندن نشین نشد؟ و مگر دوباره برای نظام با درج مطلبی كه داد سخن از پاك بودن رهبری در حساب و كتاب می داد، چراغ سبز نشان نداد؟ چرا از این نباید تعجب كنیم و چرا تعجب نكردیم؟

این پایگاه اینترنتی ضدانقلاب می افزاید: هنوز یادمان نرفته تیتر اول روزنامه شرق و سرمقاله آن به قلم محمد قوچانی در روز پس از باخت هاشمی رفسنجانی در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری سال 84 به محمود احمدی نژاد كه «ما اشتباه كردیم». بله، اشتباه كردید؛ اشتباهی بس كشنده. لبخند بزنید، فاصله بین از عرش به فرش رساندن، كوبیدن و له كردن هاشمی رفسنجانی در انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری و از فرش به عرش اعلی رساندن، باد كردن و خداگونه دیدنش نیز فقط یك روز بود و بس.

گویانیوز با انتقاد از توقف انتقادها در سطح تجدیدنظر منتجب نیا نوشت: اگر اینان از حركت منتجب نیا شوكه شدند، حیرانم كه چرا از «یكی به نعل و یكی به میخ زدن» خاتمی تعجب نكردند؟ همان حجت الاسلامی كه در هشت سال ریاست جمهوری اش به اندازه هشت روز نخست وزیری میرحسین موسوی كارایی نداشت. «جنم» كه پیشكش. یادمان نرفته خاتمی بود كه چندی پیش گفت؛ هر دو طرف از اشتباهات طرف مقابل گذشت كنند. سخنان فائزه هاشمی در خصوص كیفیت زمان ریاست جمهوری سیدمحمد خاتمی كه گفت: «او بی عرضه بود!» به عنوان یك اشارت برای عاقلان كافی است. وقتی مزه جلوس بر صندلی ریاست جمهوری را چشیده باشی، نمایندگی كه هیچ، حتی جلوس بس بر صندلی ریاست مجلس نیز دیگر لطفی برایت ندارد. برای همین است كه باید مواظب یكی به نعل و یكی به میخ زدن او باشیم. منتظر باشید تا چرخش این یكی را هم شاهد باشیم. زمانش؟ زیاد دور نیست.


نظرات() 
Do compression socks help with Achilles tendonitis?
دوشنبه 16 مرداد 1396 03:02 ق.ظ
Paragraph writing is also a excitement, if you be familiar with then you can write or else it is complicated
to write.
lyndakray.bravesites.com
چهارشنبه 3 خرداد 1396 08:00 ق.ظ
Hey! I just wanted to ask if you ever have
any issues with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing months of hard work due
to no data backup. Do you have any methods to prevent hackers?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :