تبلیغات
صاحبان سبز - وحدت با خودی‌ها» نباید بهانه فرار فتنه‌گران شود

صاحبان سبز

«وحدت با خودی‌ها» نباید بهانه فرار فتنه‌گران شود

بدون شک بیانات شیوا و فصیح مقام معظم رهبری در برهه‌های مختلف زمانی، به‌خصوص شرایط حساس، راهگشا و حلال مشکلات بوده است.

ما رسم مرسوم عده‌ای قلیل از دیرباز آن بوده است که سخنان معظم‌له را به دیگرگونی شنیده و آن را تحریف‌گونه به سطح رسانه‌ها کشانده‌اند. نمونه بارز آن بحث وحدت است که بارها مقام معظم رهبری بدان اشاره داشته‌اند و ابعاد مختلف آن را واکاوی کرده‌اند. در چند روز اخیر براساس رسم مألوف عده‌ای قلیل، وحدت مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب را درمورد کسانی که حیثیت و آبروی نظام را به بازار مستکبران برده‌اند، اما قابل‌جمع دانسته‌اند! اما مقام شامخ ولایت درجمع دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویان به تشریح موضوع وحدت و انسجام اشاره فرمودند که وحدت و اتحاد با کسانی معنا و مفهوم دارد که اصول و مبانی اصیل را قبول داشته باشند. ایشان همچنین در قسمت‌هایی از فرمایشات خویش فرمودند: « مسائل را فرعی‌ـ اصلی کنیم و موضوعات فرعی و حاشیه‌ای را به‌جای مسائل مهم و اصلی قرار ندهیم.» «جوان» در گفت‌وگو با سه نفر از نمایندگان مجلس، موضوعات اشاره شده را مورد بررسی قرار داد.

 


وحدت با کسانی که قانون را قبول ندارند، بی‌معناست

حجت‌الاسلام «حمید رسایی» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درجمع دانشجویان گفت: وحدت یک امر مطلق نیست که ما بگوییم هرنوع وحدتی مفید به حساب می‌آید مانند اختلاف که یک امر مطلقاً ناپسند به شمار نمی‌آید و در برخی اوقات اختلاف هم خوب و مفید است. وی در ادامه گفت: موضوع وحدت از منظر رهبر معظم انقلاب کاملاً روشن و گویا است چرا که ایشان بارها اشاره فرموده‌اند، وحدت با کسانی که نظام و چارچوب آن را قبول ندارند، امری غیرقابل قبول است.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: سخنان معظم‌له برای کسانی که در دلشان غل‌وغش بود، بهانه‌ای شد که دم از وحدت با معاندان نظام و انقلاب بزنند درصورتی که منظور رهبر انقلاب، وحدت خودی‌ها بود.

وی با اشاره به اینکه نه تنها در جریان اصلاح‌طلب، عده‌ای بحث فوق را مطرح کردند بلکه در جریان اصولگرا هم افرادی پیگیر موضوع بودند، ادامه داد: یکی شدن کسانی که قانون و ولایت را قبول ندارند با کسانی که آن را قبول دارند، معنا و مفهومی ندارد و این عده قطعاً نمی‌توانند در این زمینه به هدف خودشان برسند.

رسایی خاطرنشان کرد: وحدت احتیاج به دو نقطه اشتراک دارد و آن دو محور ولایت‌فقیه و قانون اساسی است. متأسفانه برخی افراد خصوصاً در دولت اصرار دارند که با نقطه نظرات جدید و حتی صحبت‌های چندپهلو خود را مطرح کنند و بر سر زبان‌ها بیندازند و این اظهارات باعث آن می‌شود که افراد مختلف، موضع‌گیری‌های متفاوتی در این‌باره داشته باشند.

رسایی گفت: نظر رهبر انقلاب در این مورد آن است که ویژگی‌های مثبت دولت، بیش از بیانات ناقص افرادی خاص است و ما باید موضوع اصلی که همان کارکرد مثبت دولت است را درنظر بگیریم. رسایی درپایان خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نمی‌خواهند خدمات دولت درحاشیه قرار بگیرد؛ به‌ویژه آنکه با تهدیدات بسیاری از سوی دشمنان روبه‌رو هستیم.

وحدت بهانه فتنه‌گران برای گریختن از قانون نشود

دکتر «مهدی کوچک‌زاده»، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به بیانات رهبری انقلاب گفت: آنچه مسلم است این نکته است که دیدگاه رهبری درباره وحدت با کسانی است که نظام و ارکان آن خصوصاً ولایت‌فقیه را قبول دارند، نه با کسانی که با این اصل اصیل مشکل دارند.

وی افزود: مهم‌ترین تفاوت نظام ما با دیگر حکومت‌های دنیا این است که رأس آن تحت اداره و سرپرستی فقیه عادل و جامع‌الشرایط است که نظرات ایشان چه درقالب حکم حکومتی و چه درقالب رهنمودها، «فصل‌الخطاب» به حساب می‌آید. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: کسانی که با قانون اساسی و سرپرست حکومت، معارضه دارند، وحدت با آنها معنایی ندارد. کوچک‌زاده خاطرنشان کرد: با کسانی که عدم تبعیت خود از ولایت را به حد اعلا رساند‌ه‌اند و با حیثیت و آبروی نظام در داخل و دنیا بازی کرده‌اند و چهره جامعه را در بین جوامع بین‌الملل مخدوش جلوه داده‌اند، نمی‌توان حرف از انسجام و اتحاد زد.

وی ادامه داد: منظور معظم‌له، وحدت با کسانی بود که خودی هستند اما تحت تأثیر شرایط و اوضاع فریب خوردند و اینکه از مواضع و اقدامات خود پشیمان و نادم هستند. کوچک‌زاده گفت: کسانی می‌خواهند موضوع وحدت را مستمسکی قرار دهند تا دشمنان و معارضان داخلی که همان فتنه‌گران هستند، از زیر تیغ عدالت و قانون بگریزند.نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: کسانی که بزرگ‌ترین ظلم به نظام را انجام داده‌اند، امروز یکی از شعارهای غیرصادقانه‌ خود را شعار وحدت قرار داده‌اند تا بتوانند از طریق آن خود را از چاهی که در درونش افتاده‌اند، نجات دهند.

وحدت با دلسوزان معنا دارد نه با فتنه‌گران

«اسماعیل کوثری» عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس هم گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری، در هرشرایطی راهگشاست و دلسوزان و مسئولان می‌توانند با پیروی از رهنمودهای ایشان بسیاری از مشکلات را حل کنند و کشور را به سوی پیشرفت و توسعه هدایت کنند. وی با اشاره به آنکه رهبر انقلاب خواسته‌اند تا مسائل فرعی را به اصلی تبدیل نکنیم، خاطرنشان کرد: کسانی سعی می‌کنند موضوعات حاشیه‌ای و کوچک را آنقدر بزرگ کنند که مسائل کلان و اصلی جامعه، تحت تأثیر قرار بگیرد و فراموش بشود.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: مسأله اصلی تهدیدات و فشارهای دشمن‌های نظام و انقلاب است که از طریق مختلف درصدد رسیدن به اهداف شوم خود هستند و ما نباید موضوعات بی‌اهمیت را آنقدر پررنگ کنیم که این موضوعات اصلی فراموش شود. مسئولان و دانشجویان به‌عنوان قشرهای فعال جامعه باید با بصیرت و روشن‌بینی، نه تنها خود مسائل فرعی را اصلی نکنند بلکه با آگاهی‌سازی اجازه ندهند که جامعه هم به این موضوع‌های غیرضروری دامن بزند.
وی با اشاره به بحث وحدت مطروحه از سوی مقام معظم رهبری گفت: وحدت و انسجام با کسانی که دستشان توی دست امریکاست و به نظام لطمه‌های جبران‌ناپذیری زدند، منظور معظم‌له نبوده بلکه با کسانی وحدت مفهوم پیدا می‌کند که دلسوز نظام باشند و این را به اثبات رسانده باشند. این برداشت که نظام از موضع پایین، دست دوستی به‌سوی سران فتنه دراز کرده است، برداشت غلط و اشتباهی است و عده‌ای می‌خواهند با این برداشت‌ها سران آشوبگر را از تیغ قانون به‌در ببرند.
 
   

 دستگاه قضایی:برخورد بیشتر با مظاهر ابتذال  
 

دستگاه قضایی:برخورد بیشتر با مظاهر ابتذال

نماینده معاون دادستان تهران در امور ضابطان گفت : سیاست های دستگاه قضایی و دادستانی تهران بر این است که با اهتمام بیشتری به بحث مظاهر ابتذال فرهنگی پرداخته شود .

فراهانی در حاشیه دومین مرحله از طرح برخورد با فروشندگان لوحهای فشرده غیرمجاز در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود : عملیاتی مشابه این طرح با هماهنگی و همکاری همکاران قضایی صورت می گیرد و اگر بخواهیم در آینده نیز این موضوع با گستره بیشتری ادامه پیدا کند و با قاطعیت و برنامه ریزی بیشتری پیش برود مستلزم این است که بخش های قضایی ، انتظامی و فرهنگی با همدیگر بیش از این هماهنگ باشند تا با قاطعیت بیشتری اقدام شود .
وی گفت : در این جرایم باید علاوه بر فروشندگان با تولید کنندگان و تکثیر کنندگان این لوحهای فشرده نیز به طور ریشه ای برخورد شود که با این اقدام به زودی شاهد ریشه کن شدن این جرایم خواهیم بود .
فراهانی همچنین به تاثیر اجرای مرحله نخست طرح مبارزه با مظاهر ابتذال فرهنگی اشاره کرد و افزود : بررسی های اولیه نشان می دهد که در فاصله زمانی اجرای این دو مرحله ، هم در سطح ارجاع پرونده به دادسرا و هم در سطح عموم جامعه با کاهش چشمگیر مظاهر ابتذال فرهنگی روبرو هستیم .
وی اضافه کرد : یقین داریم که با اجرای مرحله دوم این طرح هم در بخش قضایی و هم در بخش انتظامی شاهد بهتر شدن این روند خواهیم بود .
نماینده معاون دادستان تهران در امور ضابطان گفت : البته کاهش مظاهر ابتذال فرهنگی بیشتر منوط به این خواهد بود که برخورد دراین طرح فقط به بحث فروشندگان لوحهای فشرده غیرمجاز محدود نشود و بحث برخورد با فروشندگان غیر مجاز الکل سفید و مشروبات الکلی نیز در دست اقدام باشد .
وی افزود : طبق قانون الکل سفید به عنوان یک دارو مطرح است و باید فقط در داروخانه ها فروخته شود اما متاسفانه در برخی سوپرمارکت ها نیز شاهد فروش ان هستیم.
فراهانی گفت: بحث برخورد با مشروبات الکلی و مراکز فساد و فحشا باید خیلی گسترده تر از فروشندگان لوحهای فشرده غیرمجاز باشد و حتی با کسانی که با مقاصد سیاسی و اقتصادی دراین عرصه وارد و جرایم خیلی گسترده ای مرتکب می شوند باید اقدام قاطع تری صورت گیرد .


   

 سرمایه گذاری جریان فتنه روی القاعده  
سرمایه گذاری جریان فتنه روی القاعده

جریان فتنه برای آینده همکاری با گروه تروریستی القاعده را در دستورکارخود قرار داده است.

 جریان فتنه که در طول بیش از یکسال و نیم فعالیت خود پیوند با منافقین و حمایت گروه های تروریستی همچون پژاک ،کومله و همچنین ارتباط با گروهک ریگی را نیز درپرونده خود دارد،با عیان شدن بسیاری از ارتباطات خود در تلاش برای سرمایه گذاری بر روی گروه القاعده می باشد.
شنیده های خبرنگار ما حاکی از آن است که پیش از این (م.ت) از عناصر سازمانی - مشارکتی جریان فتنه شخصا به صورت کاملا نامحسوس و امنیتی راهبری این پروژه خطرناک و ضد امنیتی را بعهده گرفته بود.


 
   

 برگه های تبلیغاتی حجتیه برای رواج گناه  
 

برگه های تبلیغاتی حجتیه برای رواج گناه

انجمن حجتیه اخیرا دور جدیدی از فعالیتهای خود را در جهت تبلیغ در شهرستانها آغاز کرده است. در هفته های اخیر اعضای انجمن حجتیه در برخی شهرهای خراسان رضوی اقدام به پخش  برگه های  تبلیغاتی با مضمون (رواج گناه بیشتر برای ظهور حضرت) در منازل مردم انداخته اند.
پخش این برگه ها توسط کودکان صورت گرفته است تا اعضای این انجمن شناسایی نشوند. با توجه به فضای آزاد موجود در جامعه اخیر این فرقه منحرف تبلیغات خود را به شدت افزایش داده است.


   

 اختصاصی/تشدید فعالیت های فرقه های انحرافی در ماه رمضان  
 

اختصاصی/تشدید فعالیت های فرقه های انحرافی در ماه رمضان

ماه مبارک رمضان بهانه ای شده تا برخی فرقه های انحرافی به تشدید فعالیت های خود بپردازند.

در همین راستااخیراً تعدادی از پیروان و مبلغان فرقه نقش بندیه جهت تبلیغ فرقه مذکور به برخی از شهرها و روستاهای مختلف جهت تبلیغ سفر نموده اند.
با توجه به ماه مبارک رمضان این فرقه به این بهانه ،تبلیغات فرق ضاله خود را به شدت افزایش داده است.
 
   

 درددلهای محمد نوری زاد با وهابیون عربستان 
درددلهای محمد نوری زاد با وهابیون عربستان
وی چند روز پیش با بدرقه برخی اعضای بدنام حزب مشاركت نظیر رضا خاتمی و شماری از وابستگان به گروهك ها، به زندان بازگشت اما پیش از آن با ارگان رسمی سازمان سیا (رادیو فردا) و ارگان حلقه ماسونی لندن (جرس) مصاحبه كرد
 
  گل بود، به سبزه هم آراسته شد. محمد نوری زاد فقط با رسانه رژیم سعودی علیه جمهوری اسلامی مصاحبه نكرده بود كه آن را هم انجام داد. وی چند روز پیش با بدرقه برخی اعضای بدنام حزب مشاركت نظیر رضا خاتمی و شماری از وابستگان به گروهك ها، به زندان بازگشت اما پیش از آن با ارگان رسمی سازمان سیا (رادیو فردا) و ارگان حلقه ماسونی لندن (جرس) مصاحبه كرد و مدعی شد به قصد خیرخواهی علیه نظام و رهبری بدگویی می كند. در همین حال العربیه وابسته به رژیم سعودی هم اعلام كرد پیش از مراجعت نوری زاد به زندان با وی مصاحبه كرده است. این رسانه بخش هایی از مصاحبه خود با نامبرده را منتشر كرد.
شبكه العربیه از بدنام ترین شبكه ها در منطقه به شمار می رود و مورد انزجار ملت های مسلمان منطقه قرار دارد. اوج خیانت های این شبكه در جریان دو جنگ 33 روزه و 22 روزه بود كه ضمن تخطئه علنی مقاومت مظلومانه حزب الله لبنان و حماس، حق را به جانب رژیم جنایتكار صهیونیستی داد و بعدها عبدالرحمن الراشد مدیر این شبكه توانست جایزه دوستی با صهیونیست ها را دریافت كند و همین باعث شد تا العربیه در منطقه به العبریه معروف شود و مورد تحریم قرار گیرد.
درباره پیوند فتنه سبز با رژیم سعودی باید یادآور شد كه یكی از سران فتنه یك ماه پیش از انتخابات در عربستان با ملك عبدالله- به بهانه یك همایش فرهنگی- ملاقات كرد. رژیم سعودی همان گونه كه برای بحران آفرینی در كشورهای عراق و افغانستان و لبنان و یمن، میلیاردها دلار هزینه كرد، یك میلیار دلار نیز به فتنه گران اختصاص داد.
 
  
   

 همسر تاج زاده خواب نما شد! 
ظاهرا ویدئوی جدیدی از اعترافات هولناك تاج زاده در راه است
همسر تاج زاده خواب نما شد!
همسر تاج زاده: دیشب خواب عجیبی دیدم (!) در به در دنبال گوشی تلفن برای تماس با همسرم بودم و عده ای مانع می شدند و مرا تعقیب می كردند. همسرم را در آن میان در محلی دیدم كه «دسترسی» به ما نداشت اما به من اشاره ای كرد...
  همسر مصطفی تاج زاده ضمن انتشار نامه ای فریبكارانه خطاب به دادستان تهران، جور اصلاح طلبان فعال در فتنه را كشید و تلاش كرد از تبعات اعتراف نامبرده به خیانت بزرگ مدعیان اصلاح طلبی بكاهد. نامه فخرالسادات محتشمی پور در حالی منتشر شده كه فتنه گران مدعی اصلاح طلبی، در پی انتشار ویدئوی سخنان تاج زاده در سكوت سنگینی فرو رفته اند و می كوشند تاثیرگذاری این اظهارات تكان دهنده را به مرور زمان بسپارند.

صراط - تاج زاده در اولین ویدئوی منتشره- ظاهرا ویدئوی دومی هم در كار است- خطاب به صفایی فراهانی و عبدالله رمضان زاده- دو عضو دیگر مركزیت حزب مشاركت- می گوید «برای بنده كه تجربه انتخابات رو دارم می دونم كه تقلب نشده. ممكنه یكی دو میلیون عقب جلو بشه ولی ما نتیجه انتخابات رو باختیم. حالا به جای 25 میلیون و 14 میلیون، شده باشه 24 میلیون و 15 میلیون مثلا. ما انتخابات رو باختیم».

این اظهارات در جمع دوستان، در واقع اعتراف صریح به خیانت افراطیون مدعی اصلاح طلبی در برپایی 8 ماه آشوب خیابانی و رادیكالیسم هیجانی كور است كه هزینه های فراوانی را به كشور و مردم و نظام تحمیل كرد.

ظاهرا به دلیل درك ابعاد تكان دهنده این اعتراف هم بود كه فتنه گران ترجیح دادند همسر تاج زاده را به میدان بفرستند تا وی با مظلوم نمایی و تحریك عواطف، اذهان را از اصل ماجرا منحرف كند. همسر تاج زاده در نامه خود نوشت: درست یك هفته از بازداشت مجدد همسرم می گذرد و تا این لحظه هیچ خبر موثقی از وضعیت او ندارم. دوباره همان حالاتی كه آقایان بازجو و حتی خود شما با آن آشنا هستید به سراغم آمده و دارم سعی می كنم خود را كنترل كنم تا اقدامی نسنجیده انجام ندهم. دیشب خواب عجیبی دیدم. در به در دنبال گوشی تلفن برای تماس با همسرم بودم و عده ای مانع می شدند و مرا تعقیب می كردند. همسرم را در آن میان در محلی دیدم كه «دسترسی» به ما نداشت اما به من اشاره ای كرد و من به سویش رفتم و او آرام «در گوشم» گفت چه كردی؟ نمی خواهی پیگیر كارها باشی؟

وی همچنین نوشت: گفته بودم اگر از همسرم بی خبر بمانم همه غیرمجازها از نظر شما برایم مجاز خواهد شد و اگر بیم جان او را داشته باشم فریادم را از هر راه ممكن به گوش آزادگان جهان می رسانم.

همسر تاج زاده توضیح نداد در خواب كذایی و همزمان با تعقیب شدن و عدم دسترسی به وی، چگونه توانسته در گوشی با او صحبت كند و متعرض خیانت بزرگ تاج زاده و همقطاران وی نیز نشد و این در حالی است كه اگر آقای تاج زاده صرفا بیماری دیسك كمر دارد، افراد بسیاری در آتش افروزی امثال وی آسیب دیدند یا جان باختند.

هرچند كه از انتشار ویدئوی سخنان تاج زاده بیش از یك هفته می گذرد و فتنه گرانی چون موسوی و كروبی و خاتمی به دلایل كاملا روشن در سكوت مطلق فرو رفته اند چرا كه به هر نحو موضع بگیرند، ابعاد رسوایی بیشتر خواهد شد.


   

 صدا و سیما در مسیر زاینده رود به خواب رفت  
صدا و سیما در مسیر زاینده رود به خواب رفت

جایز نیسیت صدا و سیما  به دلیل ضبط روزانه سریالهای همزمان پخشی از وظیفه اصلی خود که نظارت بر محتوی پخش برنامه های ساخته شده است غافل شده و موجبات اهانت به ائمه اطهار را فراهم نماید .  
  چند سالی است که سریالهای ماه مبارک رمضان مهمان سفره های افطاری خانواده های ایرانی شده است و امسال نیز به رسم همه ساله صدا و سیما با پخش چند سریال به مهمانی خانه مومنان خدا آمده است .

 

 

 

پخش سریالهای جراحت ، ملکوت ، نون و ریحون و در مسیر زاینده رود موجب تنوع خوبی در ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در تلویزیون شده است .

این نوشته در پی نقد و بررسی این چهار سریال که هنوز هم به نیمه نرسیده نیست که  اگر بخواهیم نقد منصفانه ای داشته باشیم در زمان مقتضی به آن خواهیم پرداخت ولی از نقد مهمتر جایگاه صدا و سیما به در ممیزی و باز بینی تصاویر پخش شده از رسانه ملی می باشد که انتقادات فراوانی بر آن وارد است .

صدا و سیمایی که در چند سال گذشته با عملکرد به موقع و روشنگرانه خود تمام راه نفوذ خرافات و هجوم فرهنگی را بسته و به مقابله با کارکرد ضد دینی و فرهنگی عزت و عظمت  اسلام را به رخ جهانیان کشید .

صدا و سیمایی که با دلیل و منطق به جنگ کسانی رفت که خود را امام زمان،از یاران او و یا همسر امام زمان و یا فرستاده او و در ارتباط نزدیک به امام غایب مان معرفی می کردند و با اغفال انسانهای بی دین یا ضعیف النفس به تبعیت از خود وا می داشتن و دفتر و دستکی برای خود فراهم آورده بودند معرفی کرده و یا با  ممنوع شدن حمل علم در دسته های عزاداری ، ممنوعیت قمه زنی ، حذف تصاویر واهی منتصب ائمه معصوم و چه و چه به جنگ خرافه پرستی و تهاجمات فرهنگی و دینی و اسلامی رفته و همه را در این تهاجم فرهنگی ، دینی به اسلام ناکام گذاشته بود .

ولی حالا صدا و سیما را چه می شود که در پی پخش سریالهای همزمان پخشی وظیفه اصلی خود را فراموش کرده و بدون ممیزی و بررسی نوارهای پخشی سریالها را به سرعت به پخش سپرده و با نشان دادن تصاویری از پیامبران و امامان عزیزمان که منتصب به آنها نیست دل مومنان را به درد می آورد.

این اتفاق در سریال در مسیر زاینده رود رخ داد زمانی که مسئولین صدا و سیما در خواب بودند  در  سکانس زورخانه این سریال تصاویری از امامان و ائمه مصعومان پخش شد که این تصاویر به هیچ وجه به امامان ما منتصب نیستند و توسط طراحانی که اصلا اسلام شناس نبوده و دستی هم در تهاجم فرهنگی به عهده دارند و هر گونه که دوست داشته در این تصاویر دست برده اند و با این شبیخون فرهنگی به دنبال انحطاط و  فراموشی تمدن اسلام و این دین هستند.

تصاویری که توسط فقهای اهل شیعه ، اسلام شناسان ، کارشناسان مذهبی و منابع دینی و فقهی رد شده است .

حالا وظیفه صدا و سیما در حراست از دین  اسلام این است که دیگر اجازه این گونه اهمال کاری و اهانت به امامان و کشوری مومن با مردمی معتصب به دین خود را ندهد. که اگر باز خواب باشد قطعا در مسیر زاینده آب او را با خود خواهد برد.
 
   

 کروبی:باور کنید من مجتهدم 
کروبی:باور کنید من مجتهدم


کروبی که طی یک سال گذشته به واسطه اتهام زنی ناروا به نظام و طرح ادعاهای دروغ تقلب و همنوایی با مخالفان نظام به شدت در میان افراد متدین و علاقه مند به نظام و امام وجاهت خود را از دست داده است به حربه جدیدی متوسل شد.
روزنامه رسالت نوشت: در سال69  و قبل از انتخابات مجلس خبرگان مهدی کروبی با رایزنی توانست گواهی تحصیل در حوزه علمیه را از برخی دوستان خود بگیرد که یکی از مهمترین گواهی ها مربوط به آقای یوسف صانعی بود که در آن قید شده بود آقای کروبی فردی مجتهد و دارای صلاحیت علمی و تقوایی است اما شورای نگهبان آن زمان علی رغم این اطلاعیه که معلوم بود چگونه صادر شده است برای اطمینان از صحت معلومات حوزوی کروبی وی را دعوت به دادن امتحان نزد فقهای شورای نگهبان کرد، اما کروبی که آن زمان رئیس مجلس بود ناگهان اعلام شد که پای وی شکسته و در بیمارستان بستری است و قادر به شرکت در جلسه امتحان نیست اما همان زمان شورای نگهبان اعلام کرد حاضر است در بیمارستان از وی امتحان به عمل آورد اما کروبی که می دانست موضوع از چه قرار است قید امتحان و کاندیدا شدن در مجلس خبرگان را زد.
اکنون که کروب

 

ی به خاطر رفتارهای نسنجیده به چهره ای محبوب
 ضد انقلاب و مورد بغض و اعتراض چهره های متدین تبدیل شده است دست به دامان فردی شد که چند ماه قبل جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اطلاعیه ای عدم صلاحیت وی را برای تصدی امر مرجعیت اعلام کرده است تا شاید برای بازسازی چهره وی کمکی کند!
 
   

 دعای روز یازدهم ماه رمضان 
دعای روز یازدهم
خداوندا در این روز احسان و نیکویی را محبوب من وفسق ومعاصی را ناپسند من قرار ده ودر این روز خشم وآتش قهرت را به من حرام گردان به یاری خود ای فریاد رس فریاد رسان .


   

 خشم سفیر انگلیس از منتشر شدن خبر دیدارش با سران فتنه  
خشم سفیر انگلیس از منتشر شدن خبر دیدارش با سران فتنه


پس از آشکار شدن خبر این دیدار، سایمون گس برای یکی از سران فتنه پیغام فرستاده که انتشار خبر این دیدار توسط نزدیکان خود وی انجام شده است و کسی در داخل سفارت از انجام این دیدار مطلع نبوده است.
پس از منتشر شدن خبر دیدار پنهانی سیدمحمد خاتمی با سفیر انگلیس، گفته می‌شود آقای سفیر از انتشار این خبر بسیار شوکه و ناراحت شده است و حتی به برخی از منابع امنیتی دستور داده چگونگی نشست این خبر را بررسی نمایند.

به گفته یکی از منابع آگاه سفیر انگلیس پس از آشکار شدن خبر این دیدار برای آقای خاتمی نیز پیغام فرستاده که انتشار خبر این دیدار توسط نزدیکان خود وی انجام شده است و کسی در داخل سفارت از انجام این دیدار مطلع نبوده است.


این منبع افزوده است گفته می شود آقای سفیر همچنین قصد دارد از این پس دیدارهایش را با سران فتنه، پنهانی‌تر برگزار نماید.

تکذیب خبر این دیدار توسط سایت کلمه با اصرار سفیر انگلیس انجام شده است و این اقدام سایت کلمه در فرمانبری از سفیر انگلیس به خاطر حمایت‌های مالی و فنی انگلیس از سایت مذکور می باشد.
 
   

 سایت مهاجرانی، تاج‌زاده را هم بازیچه کرد  

 

"جرس" بیشترین تلاش مذبوحانه را به عمل آورد که تبعات منفی اظهارات مصطفی تاج‌زاده برای فتنه 88 را کاهش دهد.
 چند روز قبل، فیلمی از اظهارات مصطفی تاج زاده در یوتیوب منتشر شد که نشان می‌داد تاج زاده در جلسه‌ای با حضور صفایی فراهانی و رمضان زاده به صراحت اعتراف می‌کند که امکان تقلب گسترده در انتخابات وجود ندارد و تخلف صورت گرفته نمی تواند در سرنوشت انتخابات تاثیری داشته باشد. 

انتشار این فیلم که با صدای مصطفی تاج زاده بود موجی از نگرانی در میان سردمداران جنبش فتنه را در بر گرفت؛ زیرا این اعترافات پتکی سنگین بر ادعاهای تقلب در انتخابات بود که از سوی میرحسین موسوی و مهدی کروبی و عوامل وابسته به جنبش فتنه طی ماه‌ها پس از انتخابات مطرح و باعث بروز خساراتی مادی و معنوی برای مردم و کشور شد.


بر اساس گزارش روزنامه رسالت، سایت جرس که از سوی دوستان بد سابقه و فراری از کشور آقای موسوی در خارج راه اندازی و اداره می شود بیشترین تلاش مذبوحانه را به عمل آورد که تبعات منفی اظهارات تاج زاده برای جنبش فتنه را کاهش دهد.

جرس دیروز مدعی شد تاج زاده قبل از بازگشت به زندان در مطلبی گفته است که در انتخابات تقلب شده است اما در فیلمی که از تاج زاده بر روی این سایت قرار گرفته حرفی درباره عدم تقلب در انتخابات گفته نشده است.
 
   

 عضو مجلس خبرگان رهبری : بهترین راهكار وحدت محاكمه سران فتنه است 
آیت‌الله قره‌باغی با بیان اینكه بهترین راهكار وحدت محاكمه سران فتنه است، گفت: وحدت با فتنه‌گران طرح جدید دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی است.

 

آیت‌الله سید اكبر قره‌باغی عضو مجلس خبرگان رهبری وحدت را مقوله ضروری برای جوامع اسلامی توصیف كرد و در تعریف آن اظهار داشت: وحدت باید حول ملاك‌ها و معیارها صورت بگیرد یعنی اگر ملاك و معیاری برای وحدت نباشد، نتایج آن جز تفرقه نخواهد بود؛ البته ملاك‌های وحدت باید متناسب با هدف آن باشد.


وی با بیان اینكه در حكومت اسلامی وحدت تنها حول محور ولایت فقیه و قانون اساسی حاصل می‌شود، به برخی تعاریف از وحدت كه اخیرا با هدف كمك به سران فتنه و حمایت از فتنه‌گران مطرح می‌شود‌، ‌واكنش نشان داد و افزود: بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم برخی‌ها به بهانه اعتراض به نتیجه انتخابات اصل نظام اسلامی را هدف قرار دادند و برای حذف ولایت فقیه اقدام كردند كه باید گفت به هیچ عنوان با كسانی كه می‌خواهند معیار و ملاك وحدت اسلامی را در یك جامعه حذف كنند، نمی‌توان وحدت كرد. چرا كه این عمل سرآغازی بر یك فتنه دیگر است.
 

قره‌باغی با بیان اینكه بهترین راهكار وحدت محاكمه سران فتنه است، گفت: من نمی‌دانم برخی‌ها چگونه مدعی می‌شوند كه در جامعه وحدت وجود ندارد آنها باید بدانند اگر مردم با یكدیگر متحد نبودند نمی‌توانستند فتنه‌گران را از رسیدن به اهداف شوم‌شان ناكام بگذارند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینكه اهانت به نظام و رای مردم یك جرم و گناه شرعی است، تصریح كرد: كسانی كه رای مردم را قبول نداشته‌اند و به دلیل اینكه نمی‌توانستند قانون را تحمل كنند، علیه قانون و مردم اغتشاش كردند تا نظام اسلامی سرنگون شود اما مردم در مقابل آنها ایستادند و فتنه‌گران را مایوس كردند.

وی با بیان اینكه در صدر اسلام برخی‌ها به مقابله با پیامبر مكرم اسلام پرداختند اما در عین حال بعد از امامت امیرالمومنین از وحدت سخن گفتند، خاطرنشان كرد: كسانی كه در مقابل امیرالمومنین ایستاده بودند وحدت را مطرح می‌كردند تا از طریق آن ضربه دیگری به حضرت بزنند و بر همین اساس معتقدم كسانی كه امروز وحدت با فتنه‌گران را مطرح می‌كنند دنبال راه دیگری برای برخورد با نظام اسلامی هستند و باید در این خصوص هوشیار بود.

قره‌باغی با یادآوری این نكته كه وحدت با فتنه‌گران به معنای پذیرش عملكرد آنها علیه ولایت فقیه و نظام اسلامی است، گفت: وحدت با فتنه‌گران طرح جدید دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی است.
 

 

نظرات() 
http://RichardHardiman.bravesites.com/entries/general/Hammer-Toe-Disorder
چهارشنبه 3 خرداد 1396 04:43 ق.ظ
Hello, I enjoy reading all of your article. I like to write a little comment to support you.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :