تبلیغات
صاحبان سبز - کروبی: حکم حکومتی را قبول دارم و از دستورات رهبری اطاعت خواهم کرد!

صاحبان سبز

کروبی: حکم حکومتی را قبول دارم و از دستورات رهبری اطاعت خواهم کرد!

مهدی کروبی تصریح کرد: بنده در صورت پیروزی با مجلس هشتم تعامل سازنده ای را خواهم داشت و تعاملی که به نفع منافع ملی کشور بوده و برای پیشرفت آن باشد را انجام خواهم داد.
این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم در پاسخ به سوالی در خصوص حکم حکومتی از جانب رهبری انقلاب نیز خاطر نشان کرد:بنده حکم حکومتی را قبول دارم و از دستورات رهبری اطاعت کرده و خواهم کرد و هیچگاه در این خصوص که حکم حکومتی را قبول ندارم حرفی نزده ام.

دبیر کل حزب اعتماد ملی یاد آور شد: با اینکه معتقدم می‌توان قانون اساسی را اصلاح کرد اما در حال حاضر به قانون اساسی احترام می گذارم و در صورت پیروزی قطعا قانون اساسی را اجرا خواهم کرد.

 

اینم جدیدترین عکس کروبی و ساسی مانکن در کنار هم امیدوارم لذت ببرید.

IraniPic.Blogfa  ایرانی پیک بزرگترین گالری عکس ایران

 

جزئیاتی از همكاری فرد مورد دلجویی موسوی و كروبی با گروهك منافقین

دیدارهای نوروزی میرحسین موسوی و همسرش زهرا رهنورد و همچنین مهدی كروبی و افرادی همچون مصطفی تاج‌زاده با خانواده شیوا نظرآهاری در حالی است كه سوابق گروهكی و ارتباطات گسترده وی با منافقین به اطلاع سران فتنه رسیده بود.

به گزارش رجانیوز، شیوا نظر آهاری 26 ساله است و در سال 1382 همکاری خود را با گزارشگران حقوق بشر آغاز كرد و با افرادی همچون حسن اردشیر زارع زاده و سعید کلانکی آشنا شد.

نظرآهاری در ادامه فعالیت‌های خود با عناصر فعال پوششی گروهک منافقین ارتباط برقرار می کند و از طریق ایمیل، اخبار و اطلاعات داخل کشور را برای بهره برداری گروهک منافقین ارسال می کند. وی با هدایت گروهک منافقین در سال 1382 اقدام به تأسیس انجمن زنان تارا و همچنین جبهه متحد دانشجویی كرد.

http://rajanews.com/Files_Upload/11121.jpg

وی همچنین از سال 1384 به ارتباطات خود به صورت مستقیم با سر پل گروهک منافقین ارتباط داشته است.

براساس این گزارش، فعالیت های وی در این کمیته به شرح زیر است:

1- ارتباط گیری با سرپل گروهک منافقین از طریق تلفن و اینترنت و جمع آوری اخبار و اطلاعات از زندانیان و ارتباط گیری با خانواده های آنان و ارسال برای گروهک منافقین.

2- ارتباط با رسانه های خارجی از سال 83 تا قبل از دستگیری و شانتاژ علیه جمهوری اسلامی ایران با انتشار اخبار کذب

3- جمع آوری اطلاعات متهمین نفاق از داخل زندان و ارسال به سایت‌های خارجی و سرپل های گروهک

4- جمع آوری اطلاعات از معدومین گروهک تروریستی نفاق از جمله اعضای تیم های تروریستی این گروهک، و ارسال به سایت‌های خارجی و گروهک منافقین به منظور محکوم کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

 

تلاش مهدی کروبی برای غائله‌آفرینی در سالگرد انتخابات ریاست‌جمهوری با مخالفت شدید سید محمد خاتمی روبرو شده است.

خاتمی در این جلسه به آب خوردن برخی هواداران موسوی در روز قدس و اقدامات زشت برخی افراد در روز عاشورا که به زیان اصلاحات تمام شده پرداخته و گفته باید مسائلی که بعد از انتخابات به نام اصلاحات شروع شد، خاتمه یابد تا جریان اصلاحات بتواند به عنوان طیفی عاقل و منطقی در جامعه خود را بازسازی کند.


شنیده های موثق حاکی است تلاش آقای کروبی برای انجام راهپیمایی در روز 22 خرداد با مخالفت آقای خاتمی و برخی چهره‌های موثر جریان اصلاحات روبه رو شده است.


آقای کروبی این روزها با مسئولان گروه‌ها و گروهک‌های غیرقانونی که مواجه می‌شود، به آن‌ها توصیه می‌کند برای راهپیمایی در روز 22 خرداد درخواست مجوز کنند اما اخبار رسیده از محافل درونی اصلاح طلبان نشان می دهد این تقاضای کروبی خریداری ندارد.


یکی از اصلاح طلبان دو نبش مجلس در یک محفل خصوصی گفته است خاتمی با این پیشنهاد به شدت مخالف است؛ زیرا وی اعتقاد دارد راهپیمایی و تجمعات از کنترل کروبی و موسوی خارج شده و عناصر مغرض در این گونه مراسم‌ها با اعمال غیرمعقول خود باقیمانده آبروی اصلاحات را می‌برند و جریان اصلاح‌طلب به عنوان گروهی آشوب طلب در جامعه معرفی می‌شود.


خاتمی در این جلسه به آب خوردن برخی هواداران موسوی در روز قدس و اقدامات زشت برخی افراد در روز عاشورا که به زیان اصلاحات تمام شده پرداخته و گفته باید مسائلی که بعد از انتخابات به نام اصلاحات شروع شد، خاتمه یابد تا جریان اصلاحات بتواند به عنوان طیفی عاقل و منطقی در جامعه خود را بازسازی کند.


از سوی دیگر شنیده شده موسوی هم با پیشنهاد کروبی مخالفت کرده و دلیل آن را ریزش نیروهای هوادارش در ماه‌های اخیر و عدم تحرک نیروهای جنبش سبز در روز کارگر و معلم ذکر می کند.

 

کروبی و اظهار نظری جدید
کروبی:رئیس قوه‌قضائیه به عنوان قاضی القضات، وظیفه خود را دفاع تمام قد از دولت می‌داند و به آن افتخار می‌نماید
شیخ شجاع در اظهار نظری جدید قوه قضائیه و دولت و نهادهای نظامی و امنیتی را به شدت مورد آماج حملات خود قرار داد .
وی در اظهاراتی چنین گفت:وه‌قضائیه که باید به‌عنوان قوه‌ای مستقل براساس تصریح قانون اساسی پشتیبان حقوق و آزادی‌های مشروع شهروندان باشد و به صورت بیطرفانه براساس اصل بیطرفی دادرس به فصل خصومت پرداخته و در پرونده‌هایی که یک طرف آن حاکمیت است با حضور هیات منصفه و به صورت علنی به اتهامات سیاسی و مطبوعات رسیدگی نماید، که فلسفه آن این است که هیات منصفه که نمایندگی افکار عمومی را برعهده دارد درخصوص مجرمیت یا عدم مجرمیت و استحقاق تخفیف مجازات یا عدم استحقاق اظهارنظر نمایند،
به عنوان ابزار حاکمیت و نهادهای نظامی و امنیتی تبدیل شده است. تا جایی که با کمال تاسف رئیس قوه‌قضائیه به عنوان قاضی القضات، وظیفه خود را دفاع تمام قد از دولت می‌داند و به آن افتخار می‌نماید، غافل از آنکه قانون اساسی تمامی شهروندان حتی شخص رهبر را در مقابل قانون مساوی اعلام کرده است.
حال اگر رسالت قوه‌قضائیه دفاع تمام قد از دولت است، پس شهروندان این کشور که مورد ظلم و اجحاف حکومت واقع می‌شوند دعوای خود را باید به کجا ببرند.

 

درخواست کمک مالی موسوی و کروبی و واکنش سبزها

چند ی پیش خبری مبنی بر درخواست موسوی و کروبی از مردم جهت کمک های مالی در یکی از روزنامه های کشور منتشر شد.

در همین رابطه برخی از رسانه های سبز با واکنش نشان دادن نسبت به این خبر، از اطرافیان موسوی و کروبی خواستند این خبر را هر چه زودتر تکذیب کنند.

در همین رابطه سایت ضدانقلاب و سبز خودنویس با این عنوان که"آیا درخواست کمک مالی موسوی و کروبی صحت دارد؟"نوشت:آیا درخواست کمک مالی از سوی مهدی کروبی و میرحسین موسوی که رهبران جنبش سبز شناخته می‌شود صحت دارد؟ روزنامه محافظه‌کار سیاست روز با انتشار این خبر نوشت سران فتنه از مردم درخواست کمک کرده‌اند. این درحالی است که سایت کلمه از رسانه‌های نزدیک به موسوی و سایت سحام نیوز پایگاه اطلاع‌رسانی حزب اعتماد ملی در این باره موضعی نگرفته‌اند.

سیاست روز در ستون پشت پرده نوشت: «اخیراً طرفداران جریان فتنه در اقدامی هدفمند به منظور تحریک افکار عمومی و دامن زدن به ناآرامی‌ها اقدام به توزیع کتابچه‌ای تحت عنوان چکیده مواضع ‌موسوی حاوی دیدگاه‌های وی در خصوص مسائل سیاسی، امنیتی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در دانشگاه‌های تهران کرده‌اند.»

بر اساس این گزارش، روی جلد این کتابچه که ظاهراً عکس ‌موسوی و عبارت دانشگاهیان و پژوهشگران حامی میرحسین موسوی و مهم‌ترین شعار موسوی مبارزه با فساد‌، شفافیت اطلاعات و تصمیم عقلانی است درج شده است.

این گزارش می‌افزاید: «وی این کتابچه شماره حساب سیبا شعبه اسکان تهران مربوط به شخصی به نام( ق ب) برای اخذ کمک‌های مردمی درج شده است.»

سایت خودنویس در انتها نوشت:تا زمان تنظیم این خبر هیچ یک از ارگان‌های وابسته و نزدیک به میرحسین موسوی و مهدی کروبی، دو نامزد معترض به آخرین انتخابات ریاست جمهوری این خبر را تایید یا تکذیب نکرده‌اند

 

شنیده شده یکی از چهره های سیاسی اخیرا در ملاقاتی که با مهدی کروبی داشته است به وی نصیحت کرده که ، "هر چه تاکنون کرده بس است ، ادامه این مسیر بسیار پر هزینه خواهد بود و ته آن روشن نیست".

در جلسه ای از این چهره سیاسی سئوال شد کروبی چه پاسخی داشته است ، وی گفت : از مجموع صحبت ها و استدلالهای آقای کروبی متوجه شدم ، خودش هم به این مطالب واقف بوده و قلبا راضی نیستند اینگونه پرده دری و چشم بسته سخن بگویند ، اما در این مسیر افتاده اند و از تبعات توقف واصلاح در آنچه انجام داده است وحشت دارد و نمی خواهد به او بگویند کم آورده ویا ترسیده است ودلایلی از این دست که البته بیشتر رودربایستی از آقای ... می باشد واز اینکه به اوبگویند رفیق نیمه راه و... می ترسد .
این چهره سیاسی معتدل اضافه نمود ، کروبی بر سر دوراهی قرار گرفته است و آنطرف دودستی وی را چسبیده اند وفضایی برای فکر کردن برایش فراهم نیست .
گفتنی است در این جلسه برخی از افراد معتقد بودند مشکل آقای کروبی فرا تر از رودر بایستی و .... می باشد ، مسئله ایشان خیانت به دین وملت است

 

http://www.fararu.com/images/docs/000033/n00033797-r-b-001.jpg

 

ابراز ندامت کروبی از گذشته خود بیانیه کاندیدای شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری با استقبال رسانه های بیگانه روبه رو شد!
مهدی کروبی که در پی اعتراضات مردم که آخرین بار در سفر ناتمام وی به قم رخ داد به ستوه آمده و از فرط عصبانیت هر از چندی اطلاعیه هایی تاسف بار و خنده دار برای او نوشته و منتشر می شود، در جدیدترین بیانیه ای که از سوی کروبی صادر و بلافاصله در رادیو زمانه، رادیو (فردا) رادیو آمریکا و بی بی سی با استقبال روبه رو شد وی با فراموش کردن دیدگاه های گذشته خود اداعا های تاسف باری در مورد اختیارات ولا یت فقیه مطرح کرده است!این ادعاهای تاسف بار کروبی در شرایطی مطرح می شود که آرشیو رسانه های جمهوری اسلامی مملو از دیدگاه های مدافعانه کروبی از جایگاه و اختیارات ولایت فقیه است و خاطره درگیری شدید کروبی با اعضای فراکسیون مشارکت در اولین روزهای فعالیت مجلس ششم درباره حکم حکومتی رهبر انقلاب درباره قانون مطبوعات فراموش نشده است و در آن روز کروبی در مقابل اعتراض افرادی چون بهزاد نبوی، آرمین، میردامادی و مزروعی به آنان گفت وقتی قانون اساسی و ولایت فقیه را در قانون اساسی پذیرفته ایم باید به لوازم آن پایبند باشیم. کروبی که از وی به خاطر رفتارهای متناقض در محافل اصلاح طلبان به عنوان فردی ساده لوح و دهن بین و احساساتی نام برده می شود معلوم نیست چه تناسبی بین ادعاهای دیروز وی و سخنان دشمن پسند امروز او وجود دارد و کروبی باید مانند برخی اصلاح طلبان شرمنده وپشیمان یکبار تکلیف خود را با مردم روشن کند که آیا دیروز که آن سخنان آتشین را درباره دفاع از قانون اساسی و ولایت فقیه می زد اشتباه بوده و یا امروز مانند برخی عناصر مدعی اصلاحات دچار دگرگونی و دگر اندیشی شده است و چه اتفاقی افتاده که گروهک های تروریستی کومله، دموکرات و منافقین به او لقب شیخ شجاع می دهند؟!

 

http://many21a.persiangig.com/image/heshmat/35978_136871626349943_100000813193110_163641_3812317_n.jpg

نظرات() 
choc
شنبه 15 اردیبهشت 1397 05:00 ق.ظ
I think the admin of this site is truly working hard in favor of his web site, as here every data is quality based stuff.
Foot Pain
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:00 ب.ظ
You can certainly see your expertise within the article you write.
The arena hopes for more passionate writers such as you who aren't afraid to say how they believe.
At all times follow your heart.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :